D4d T22 Avensis

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam nadzieję, że komuś ta informacja pomoże!!! Mianowicie kupiłem Toyotę diesel z 2002r i w trakcie użytkowania zaczęły występować problemy z odpalaniem, siwym dymem, z kontrolką silnika, na zimnym odpalał za strzałem, tylko troszkę pojeździłem to zaczynały się problemy z ponownym odpalaniem, odcięciem gazu pedału i dziwny stukot w silniku, czasem na wolnych obrotach chodził jakby niby nic. No i zaczęło się szukania przyczyny" Powiem w skrócie tak, mnóstwo opinii , pompa, wtryski, listwa sterująca, świece żarowe itp, problem z podpięciem komputera i żenujące samopoczucie ile trzeba pieniędzy zostawić u mechaników!!! Podjechałem po namowie do jednego mechanika, szczerze nie wierząc że jest wstanie coś innego stwierdzić niż pozostali mechanicy. OKAZAŁO SIĘ że wystarczyło po kolei sprawdzić wszystkie czujniki, które były odpinane przed uruchomieniem silnika i okazało się, że czujnik TEMPERATURY(po lewej stronie od akumulatora) powodował te wszystkie dolegliwości. Mam nadzieję, że komuś ta informacja pomoże.
  
 
Pojeździj trochę to się zobaczy, czy to było to.
A jaki miałeś konkretnie błąd?