Miska olejowa - taka inna ;D [126]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zauważyłem, że niektórzy z was mają takie zaje...fajne michy olejowe ile taki interes kosztuje i gdzie można takowe nabyć? Czy w normalnych sklepach mot. są takie rzeczy? Oczywiście za rozsądną cenę, bo ta giannini ze strony F&F jest "ciut" za droga jak na mnie ...
  
 
Jaka miska ? cos ok. 5l ?
  
 
Może być taka o większej pojemnosci. Byle była mniej podatna na wgnioty i np. srebrna ;P Ale gdzie i za ile można takie coś kupić
  
 
Ja mam zadziabistą miske alu. Ojciec mi zrobił w firmie, 4.5 litra pojemność zeberka i wogóle wypas. Foto niebawem. Pozdro
  
 
a moze Ci chodzi o chłodnice oleju do kaszla?? Taka miska z zeberkami
  
 
Zaraz, zaraz - chłodnica oleju to przecież osobny element. Mi chodzi o miske - jak najbardziej może być użebrowana. W chlodnice sie nie bede bawił - bo mam serie, więc nie ma sensu. Ale nadal nie dostalem odpowiedzi na pytanie.
  
 
link
Royber sprawdz sobie tu masz cene i fotki ladnych miseczek, a jak cena odstrasza to pytaj ludzi, moze ktos uzywke chce taniej sprzedac ja swoja kupilem od widynka i chwala mu za to ze mi ja sprzedal
  
 
No wlasnie. W jakich cenach chodza miski aluminiowe ? I jeszcze jedno pytanie : czy kazda miska aluminiowa jest uzebrowana ? czy sa gladkie i uzebrowane.
  
 
rodzai misek jest wiele, produkowali je z reguły chyba rzemieślnicy. szukałem jakiejś odlewnii, która by zrobiła taką miskę, niestety nikt nie wyraził chęci jej wykonania. widziałem kilka odleawanych /z różnymi użebrowaniami, różnych kształtów i grubości/ a także jedną spawaną. z wykonanią takiej byłoby mniej problemu, jednak spawanie alu jest cholernie drogie. znam kogoś, kto chce sprzedać taką spawaną, zapytam o cenę jak go spotkam.
  
 
Daymon skołuj ten rysunek z którego miałeś robioną twoja miche no i foto by sie tez przydało!!
  
 
ja mam do sprzedania taka miske
wyglada jak na stronie

http://www.fiat500sport.com/articoli.asp?t=7&l=ENG&sku=3F8199C71ED6#0275

art nr 275
taka 4 l uzebrowania , identyczna tylko nie ma napisu Abarth

cena 250 zl
  
 
Qrde nie stać mnie na miskę za 250zl Mam mnóstwo roboty przy moim bolidzie i pytam na wszelki wypadek, jakby ktoś miał tego dużo i rozdawał za flaszke zartuje. Ale fakt faktem, ze na razie mnie nie stac na ten bajer. Myslalem, ze jest tańszy
  
 
No spoko fotki dam nie ma problemu jest to w Cadzie zrobione. Jak ktosik chce dawać mail. Pozdro
  
 
ja bym prosił
widyna@poczta.onet.pl znalazłem jeszcze jedną odlewnię w kraku a nóż widelec się skuszą na zrobienie czegoś takiego
  
 
Ja bym się pisał na te fotki. royber@interia.pl Dzięki - pozdro
  
 
czuczu@ktw.hat.pl
jak mozesz podeslij.
  
 
Posłałem kto nie dostał odezwać sie. Czuczu coś jest nie tak z twoim kontem
  
 
dzięki. a można wiedzieć, ile cię wyszła taka misa?? twój ojciec pracuje w jakiejś firmie co alu spawają??
  
 
Nie wiem ale nie wiele dla tego co ucinał i spawał. Dłużej trwało odebranie całości bo im na ręce patrzą. Ojciec pracuje tam jako projektant a to zapodał na hale co skłądają i spawają różne rzeczy. Ogólnie jak ktosik chce omówie całość. Miska zajebioza jestem bardzo zadowolony. Teraz mi będzie robił wydech cosik ala Abarth wg obliczeń Chojnackiego z lat 90. Zlookamy co wyjdzie. Będzie jazda. Ma być w miare ciche a mocne. Pozdrówki
  
 
ja tez poprosze o rys tej miski
polococtus@poczta.onet.pl