Trupy z szafy...znaczy z foruma:) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-12-28 20:20:33, rysiu1 pisze:
Ja przesiadłem się na typowego dupowoza-Voyager.Espero w porównaniu do voyka to taczka. Ma tylko jedną wadę - dużo pali.Ale tak to już jest z amerykańcami



Voyagery to niezle kanapy sam mam jedenego granda AWD.
I wiecie moze i wszyscy narzekaja ze to tandeta itp. Ale podziwiam amerykance za jedna podstawową sprawe PROSTOTE! konstrukcja rodem z 126p. Mam teraz na stoje rozebrane V6 z Dodge Ram autko z 2001r wiec nie stare a konstrukcja silnika jak z poloneza

jeden wałek rozrządu, centralnie układ dolnozaworowy, rozrząd identyczny jak w 126p na łańcuchu. Tam niema sie co popsuć to jest konstrukcja wieczna!
A teraz popatrzny na te kosiarki 1.0 biturbo z pierdylionem koni przecież sie to rozpadnie po 200 tysiącach.
Naprawde zaczynam doceniac stare dobre niezawodne konstrukcje.
Europejskie też sa fajne mam teraz mesia 5,5l V8 tez konstrukcja prosta łatwa i przyjemna i tu was zaskoczę ekonomiczna!
  
 
U mnie pojawiła się znowu Leganza
Tyle, że teraz w skórach i w automacie

Ale spoko - jeszcze się nie zestarzałem - RS'ka i Omega mają się dobrze ze mną, Lege ujeżdża niektórym już znana Czarna
  
 
Cytat:
2015-12-22 19:15:29, kylos pisze:
Patrze, patrze i k....wa nie wierze , a Ty cos sie z klubu wypisal czy Cie wylali ze statusu klubowego nie masz???? Jakies porzadki byly o ktorych samozwanczy klubowy kierowniku GUSu nie wie??? prosze o wytlumaczenie tej nadzwyczajnej sytuacji [ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2015-12-22 19:16:34 ]


A do tego B1 z zaje... statusem dni na forum, co sie K... dzieje?
  
 
Ja po esperalach ujeżdżam sceniki, miałem jedynkę teraz dwójkę grand a żona jeździ micrą. Generalnie lubię auta w których się wyżej siedzi, a uwielbiałem pierwszego scenica bo miał dużą kierownicę pod nietypowym kątem i siedziało się jak w ciężarówce. Scenic 2 jest zdecydowanie wygodniejszy i mniej awaryjny, ale najlepiej jeździło mi się właśnie scenic 1 (może kiedyś kupię sobie Scenic 1 RX4).
Patrząc z perespektywy lat to największa wada espero to niska pozycja za kierownicą i kiepskie światła, ale zawsze zostanie sentyment (w końcu miałem je aż trzy)
  
 
Cytat:
2016-03-04 21:38:48, kylos pisze:
A do tego B1 z zaje... statusem dni na forum, co sie K... dzieje?


życie ....

a jutro i tak będzie ..Niedziela...
  
 
Pozdrawiam wszystkich "pięciotysięczników" i dążących do tej wspaniałej cyfry
To wręcz niewiarygodne jak ten czas zapier....
Ja nadal pomykam fakjusem, ale mam zamiar zmienić na ... ? Jeszcze sam nie wiem
  
 
Witajcie. Na próbę sie zalogowałem i widzę ze zostalem ułaskawiony .

Było Espero 1997 ->Octavia 2005 -> BMW E36 do driftu 1996 -> Civic Type R 2002-> Renault Megane 2008 -> Civic Type R FL 2005-> Suzuki GSX-R 1000 k8 ->Passat B6 2010 -> Ford Focus 2011-> Saab 9-5 2008 (obecnie)





[ wiadomość edytowana przez: Bartek1112 dnia 2016-06-22 00:13:10 ]

[ wiadomość edytowana przez: Bartek1112 dnia
2016-06-22 00:15:40 ]

Nie zostałes ułaskawiony, tylko Motonews wpuszcza wszystkich jak leci na fora klubowe


[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2016-07-01 19:32:15 ]
  
 
i tak nikt nie odpowie ale wywoluje duchy i pytam szanowne grono nie logujacych sie bylych kluboforumowiczow gdzie k... jestescie i czemu cala ekipa stracila swoje elite 1500 sto dziewiecset? kto czym jezdzi i czy ktos tu zyje??? ja obecnie Audi A4 2007r. 2.0 140KM Tdi i Corsa B chyba 98r. bez kitu nie wiem i nie wiem jaki silnik bo kupilem dopiero co ale ma LPG ale chyba jezdzi na olej musze uzupelnic profil , po drodze byla jeszcze Fabia I 2001 rok 1.9tdi 170 KM

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2020-01-08 23:32:31 ]
  
 
Hej. Tu się mylisz, że nikt nie odpowie i właśnie to robię. Czasami się loguję i przeglądam forum bo mile go wspominam. Zresztą Espero też. A jezdzę tym co w profilu czyli Evandą i 206. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2020-01-09 21:02:13, slawek_p pisze:
Hej. Tu się mylisz, że nikt nie odpowie i właśnie to robię. Czasami się loguję i przeglądam forum bo mile go wspominam. Zresztą Espero też. A jezdzę tym co w profilu czyli Evandą i 206. Pozdrawiam



Zyjemy ktos jednak zyje , czuje sie jakbym wszedl do Prypeci w pare lat po Czarnobylu i znalazl zycie pozdrawiam
  
 
Większość kończąc przygodę z Espero i/lub zakładając rodzinę pożegnała się na dobre z kluboforum. Z tego co widzę po innych forach jak model nie jest produkowany, przez co nie ma nowego narybku - forum powoli ginie.

U mnie też profil aktualny

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
zachecam wiec na koniec zajrzec do watku UWAGI NA TEMAT FORUM w sprawach klubowych na ostatnia strony tego watku tylko lepiej dac watki posegregowane od nasjstarszych , rosnaco na 10 str

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2020-01-12 00:01:09 ]
  
 
Zdjęcia widziałem, jeśli o tym mowa, tylko nie odpisywałem.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2020-01-12 07:37:03, lucas48 pisze:
Zdjęcia widziałem, jeśli o tym mowa, tylko nie odpisywałem.


Chyba dużo ludków zagląda na forum z sentymentu. Mnie nabiło grubo ponad 5000 dzionków na forum. Espero miło wspominam, a z Daewoo skończyłem na Leganzie, potem Fiat i Peugeot 307 a teraz wreszcie automat 407 SW. Zawsze chciałem automat ale jakoś na starość się udało.
Pozdrawiam wszystkich.
  
 
Cytat:
2020-01-08 23:29:24, kylos pisze:
kto czym jezdzi i czy ktos tu zyje???



Żyje, żyje - w wigilię sobie usiadłem i ponabijałem licznik postów.
Tipo, corolla, aveo, syrena 105 i 28 motocykli i motorowerów.
  
 
Ja też żyję...
Aktualne Daily to 170 konne CC w dieslu i 230 konne e60 też w gnoju.
Classic Car - Omega B i Calibra (w trakcie renowacji):
Oma
Cali

Zabawka weekendowa - Octavia 3 RS




[ wiadomość edytowana przez: DeeJay dnia 2020-01-18 18:21:09 ]
  
 
Ja też co najmniej raz na miesiąc a po espero była tacuma, mondeo 2,3, frontera b, Zafira, jest Vitara i grand Vitara2
  
 
hej, u mnie po Espero pojawiało się kolejno:

Laguna1, Peugeot 406, Passat B5, Mondeo mk3, Focus 1, Octavia 1, A6 c5, C klasa w203, A3 8l, A3 8p, 2x C klasa w204...obecnie bmw f11

Nie byłem właścicielem komisu
  
 
A to i ja się pochwalę czym jeżdzę (i jeżdziłem)

Po Espero:
Laguna 2 ph 1 LPG
Octwaia 2 LPG
Laguna 2 ph2 w automacie LPG
Megane 2 ph1 LPG
Focus mk3 D
  
 
Cytat:
2020-06-24 16:11:16, Petersen pisze:
hej, u mnie po Espero pojawiało się kolejno: Laguna1, Peugeot 406, Passat B5, Mondeo mk3, Focus 1, Octavia 1, A6 c5, C klasa w203, A3 8l, A3 8p, 2x C klasa w204...obecnie bmw f11 Nie byłem właścicielem komisu


Ja cię kręcę, ale ilość

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..