Morphio"s Frankenstein - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Masa przyczepy to max. bez hamulca 350kg, a z hamulcem około 700. Więc nici z tego.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2014-10-21 17:57:53, SzokoLada pisze:
Masa przyczepy to max. bez hamulca 350kg, a z hamulcem około 700. Więc nici z tego.



Na ebayu można przytulić tą jednoosiową przyczepke z hamulcem elektrycznym o masie własnej około 250kg, a więc pozostaje jeszcze jakieś 450kg. Jeśli Łada waży mniej niż 900 kg to jest szansa...
  
 
śmieci



i kilka nowych gratów co montażu jeszcze
  
 
dzisiaj wywaliłem jeszcze kilka śmieci a na ich miejsce trafiły nówki sztuki no i co najważniejsze mam wbitke w dowodzie na następne 12 miesięcy oboje z panem diagnosta byliśmy w szoku że Łada ma idealne hamowanie, sprawne oświetlenie, nie zgnitą podłogę nawet w jednym miejscu, sprawne zawieszenie i żadnych luzów w układzie kierowniczym !!! pozostaje skupić się na pierdółkach
  
 
Ciekawy trafiłeś egzemplarz. A mogłem ci go zwinąć z pod nosa.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Adam pewnie i tak odkupiłby go potem od ciebie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Chciałem ją kupić, ale obiecałem sobie i Adamowi, że jak trafię coś fajnego i nie drogiego, to dam mu znać.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Szokolad, alkohol już sie chłodzi tylko jeszcze nie wiem jaki bo nie powiedziałeś co lubisz
  
 
Też powiem że ten kombiaczek jest ładny mimo powierzchownych mam nadzieję parchów, mechanika jest łatwiejsza do ogarnięcia. Wygląda na sporo zdrowszą blachę od mojej jak ją sprzedawałem.
  
 
od kilku dni szuram Ładzianą po mieście, do pracy sobie pyrkam i mam zajebistą z tego frajde, nie spieszę się ale troche mi przeszkadza szarpanie jak się odzywa druga przepustnica. taka sprawa, jak dodaję gazu powolutku to powolutku sie rozpędzam i jest git, ale gdy chcę trochę dynamiki z niego wykrzesac to sie dusi, szarpie i kicha. co dziwne tez nie zawsze czasami jak z zielonego startuje z pełnym gazem to az do końca trzyma ładnie obroty. trzy razy juz gaźniora czyściłem a nie wiem na co zwrócic uwagę, co może być zapchane bo napewno nie dysze czy rurki emulsyjne, no chyba że któryś z kanalików ??
  
 
Cytat:
2014-11-04 20:14:56, morphio pisze:
trzy razy juz gaźniora czyściłem



A może regulator podciśnieniowy w aparacie zapłonowym?
  
 
że co nieszczelny czy za wrażliwy ?
szczelny jest bo sprawdzałem ustami i jęzorem zatkałem, ileś tam sekund trzymał
  
 
Objawy jak na pompke przyśpieszająca w gaźniku
  
 
Cytat:
2014-11-05 09:26:42, pioban pisze:
Objawy jak na pompke przyśpieszająca w gaźniku


Dokładnie! Miałem bardzo podobne objawy w Samarce.
  
 
Tez o tym mówiłem Adamowi, ale membrana jest nowa. Może być wyrobione ramionko. I nie reaguje momentalnie na ruch przepustnicy. Również wpływ ma skład mieszanki. Może masz za niski poziom w gażniku.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
pompka przyśpieszenia dziła poprawnie i na postoju 2 przepustnica się elegancko otwiera, zwiększyłem poziom paliwa w gaźniku ale dzisiaj nie mogłem testować zmian bo tą tylna szybe kleję z łapką i nie chce tak jechac jutro zobacze czy jest pozytywny efekt
  
 
było mycie dziewczyn to i sesja zdjęciowa jest













pojeździłem troszkę dzisiaj i może jest lepiej ale nie do końca, czasami szarpie jak rumun szmatę ale da się tym jeździć, choć wolałbym żeby szło to gładko dzisiaj wymieniłem też radio, oczywiście żadne neony a w stylu retro z tym że z wejściem na kartę pamięci i usb full prowizorka



żaden luksus całe 39 złotych to kosztowało a jutro będe testował transport danych na głośniki
  
 
Cytat:
dzisiaj wymieniłem też radio, oczywiście żadne neony a w stylu retro z tym że z wejściem na kartę pamięci i usb



Byłbym wdzięczny za lepszą fotkę tego radia. Fajnie się komponuje z całością.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde, nie uznaj to za czepianie się, a może ty porób fotki swojej Łady i zapodaj nam. Pokaż jak naprawiłeś bok, gdzie to zrobiłeś, ile to kosztowało, to wszystkich będzie interesować. Pokaż jak naprawiłeś piastę. Adam jedzie z koksem w swoim temacie, a u ciebie totalna cisza.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Morphio, proszę o podzielenie się wrażeniami z użytkowania radia, bo nie powiem, że jest ot kusząca alternatywa. Tylko, czy radio jest cyfrowe, tj. chodzi mi czy "trzyma sygnał".

A "czwórka" genialna