Morphio"s Frankenstein - Strona 26

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Buda 04 jeat ciutke inne jak 07
  
 
generalnie temat zechł

pomijając że auto jest krzywe bo co z prawej weszło to z lewej wyszło, różnica rozstawu osi to 30 mm, gdybym chciał ją ratować to potrzebował bym całej podłogi z prawej strony, kompletów progów L+P oraz prawy słupek A i B, błotniki przednie i tylne reparaturki nadkoli z nadkolami, pas przedni i nowy spoiler, wszystkie drzwi, no i dach i nie wiem co jeszcze bo każde koło stoi inaczej

pomimo ogromnego żalu i smutku nie będę jej naprawiał, wyciągnę z niej wszystko co ma jakiś sens i wykorzystam albo w rajdówce albo w następnym projekcie tym bardziej że pewne rzeczy są już gotowe, tylko wyciągnąć i zamontować. sama buda pójdzie na żyletki.
szkoda tylko że mam nową klapę i maskę i dwie używane tylne klapy

nie wiem jeszcze czy będę szukać innej czwórki ale chyba tak, albo piątkę, albo siudemkę może
  
 
Wkładaj to do kopiejki
  
 
Łączę się w bóli i trzymam kciuki, aby części "żyły" nowym życiem w nowej "czwórce". Najważniejsze, że zdrowie nie ucierpiało.
  
 
Cytat:
unicycle-qxy pisze: A kalkulowałeś jak wychodzi z kartą pzmotu i dodatkową zniżką 70% w pzu?



zapłaciłem 260 złotych w PiZetjU
  
 
Adaś, myślisz już nad kolejną Ładą ? Pojawiła się jakaś nowa wizja ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
... wiesz Michał, z niektórymi samochodami jest tak jak z członkiem rodziny, jak najlepszy przyjaciel, jest jedyny w swoim rodzaju i nie ma wad. Nigdy cię nie zawiedzie. Jest tak zajebisty że nie ma opcji żeby jechać do pracy czymś innym nawet jeśli to pali mniej paliwa, ma wspomaganie i inne gówna. Nie jestem w stanie wysłać jej na cmentarz - wypatroszyć i na złom.
i nie jest to kwestia cyfry bo wiem że to się nie opłaca ale tak po prostu kurwa się nie da ...

Magda bardzo ją lubi i mówi że jest jedyna w swoim rodzaju, mój syn ma zły dzień jak go nie zawiozę czwórką a jak wracamy z treningu i nie strzelę z rury to już nie gada ze mną

czekam na ciepłe dni a Romek już mi szuka dachu na Ukrainie
za innymi częściami będę patrzyć na Alle i Olx
  
 
hehe wiedzialem ze franki powstanie
  
 
Morphio dobrze gada.
  
 
Morphio dzwoń może dostaniesz boki czy coś.
allegro.pl/lada-2104-czesci-szyba-klapa-tylna-i6525797325.html
  
 
od tego ziomka kupiłem tylną klapę, kawał złomu, ale może coś innego ma w dobrym stanie
  
 
Pogadaj z michałem wlo on ma do tego goscia chyba 15-20km
  
 
Cytat:
2017-02-25 18:33:23, Astro2107 pisze:
Pogadaj z michałem wlo on ma do tego goscia chyba 15-20km


Mam 70 km ale jak coś mogę podjechać do tej Pilawy jak bedę miał wolną chwilę
  
 
spokojnie, zadzwonie do niego w poniedziałek, i tak nie mam czasu na naprawy
  
 
Ten typ, to oszust.
  
 
Dlatego najlepiej jechać osobiście
  
 
nawet jeśli, jak do niego pojade to niekoniecznie
ale puki co, nie mam za dużo czasu żeby przy autach grzebać a pogoda nie sprzyja naprawom na ogrodzie ostatnio, będę miał teraz kilka dni wolnych to może coś rozbiorę na podwórku.
zaglądałem troszkę pod samochód i wydaje mi się że podłoga z prawej wcale źle nie wygląda, tak jakby próg przyjął cały szczał a kuweta na nogi i fotel tak jakby cała była

  
 
rób zdjęcia jak coś i wstawiaj
  
 
puki co nie ma czemu
samochód stoi i czeka
  
 
dalej nic nie robię ale mam już: pas przedni, błotnik przednie, pokrywę silnika, progi i nowe osłony na słupki i progi



jeszcze drzwi, nadkola tylne, reperatórki albo błotniki tylne i dach ale powoli, powoli ...