Maty wygłuszające Samara

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znacie jakiś sklep gdzie można kupić maty wygłuszające do Łady? (poza jacars)
I ewentualnie jeśli nie ma nigdzie, to czy inne maty dostępne na rynku będą o podobnych właściwościach/lepszych niż te oryginalnie zamontowane w Ładzie? (u mnie w ładzie są maty coś na zasadzie wełny mineralnej oraz z drugiej strony bituminy o grubości ~2cm)
  
 
na podłogę właśnie taka "smołowa" + folia aluminiowa ma być -aby nie trzymać wilgoci.
w drzwi i wszelkie miejsca gdzie dojdziesz, gąbka samoprzylepna + folia alu ekranująca ciepło.

dobre motoryzacyjne powinny mieć ewentualnie alldrogo.
coś takiego: izolacja samoprzylepna
  
 
Bartek, a co, samara ma piwnice czy taras?
  
 

może ktoś trzyma na tarasie ładę a może w piwnicy

Ciężko na polskich stronach coś takiego znaleźć.
Rosjanie częściej stosuja szumo-izolacja w swoich pojadach.
Chodzi mi o takie materiały:
termo i szumo izolacja samochodu
  
 
mata wygłuszająca
  
 
Albo pod poroso

Kiedyś brałem w tym sklepie coś z takich rzeczy Bitmat

[ wiadomość edytowana przez: Rzoooq dnia 2014-10-20 16:00:02 ]
  
 
To co wkleił Szoko jest ok i fajnie się formuje po podgrzaniu opalarką. Miałem tym wygłuszony samochód pod car audio i dawało radę. Odradzam wsadzania gąbki I filcu w drzwi i generalnie tam gdzie jest wilgoć bo bardzo ją chłoną i potem wyłazi ruda. Jak ma być tanio to można jeszcze zastosować taśmę dekarską, opcja budżetowa ale wiele osób ją poleca.
  
 
Poroso jest OK do środka na podłogę. Tanie, łatwo się układa.
Do drzwi się nie nada, bo tak jak pisali poprzednicy tam może być moro (woda spływająca po szybie ) i wtedy pupka....
  
 
Dzięki za rady
W końcu kupiłem maty bitumiczne i poroso właśnie. Obkleję poki co tylko podłogę i bagażnik. Drzwi zostawię na razie jak jest.