WAZ 21072 1988 Nowy_ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bo twoja to była wersją fińską, a Nowego chińską.
  
 
Nie, moja była na rynek radziecki.
  
 
Chińska? Nie, polska, a dokładniej krakowska.
  
 
A to dziwne. Tyle już słyszałem o wersjach fińskiej, chińskiej, norweskiej, belgijskiej, ale wersja radziecka i krakowska, pierwsze słyszę.
  
 
O wersji radzieckiej nie słyszałeś? Na rynek wewnętrzny, które trafiały tez na eksport (najczęściej do krajów układu warszawskiego).
  
 
Robie sobie jaja z tych różnych wersji.
  
 
ja mam identyczną konsolę w mojej 2107, znajomy ma również taką jak ja a mamy inne roczniki
  
 
Konsola identyczna. Chodzi o lampki.
  
 
Aha - środkowe kratki nawiewów trzeba, albo odwrócić o 180 stopni, albo zamienić ze sobą. Pokrętła powinny być po zewnętrznej
  
 
Ja mam lampki Kontrolka niezapiętych pasów i ogrzewanie tylnej szyby chyba cos jeszcze po 2 str ale to w sb zobacze. We wcześniejszej chyba nie miałem a w blękitnwj miałem check engine i ręczny.
  
 
Ha, ha, ha!!!
Byłem w Telewizji! Co prawda internetowej (prawie), ale zawsze.

Zabrzańskie Klasyki Nocą Vol. 6
  
 
Cytat:
2016-08-31 16:58:03, Nowy_ pisze:
Ha, ha, ha!!! Byłem w Telewizji! Co prawda internetowej (prawie), ale zawsze. Zabrzańskie Klasyki Nocą Vol. 6


Celebryta Pozazdrościć , fajna przygoda
  
 
Sezon 2017 rozpoczęty! Pierwsza dycha na liczniku w tym roku nabita.
Nie ma to jak nawo odkryć funkcję ssania w samochodzie



Mam nadzieję, że i w tym roku zobaczymy się na zlocie.
Pozdrawiam!
  
 
Oj to moja łada teraz jeździ więcej niż w lecie
  
 
Z okazji zbliżającej się 30-tej rocznicy pierwszej rejestracji w Polsce i pierwszego odpalenia w tym roku, Łada doczekała się prezentu.





Efekt bardziej niż zadowalający.
Pozdrawiam!
  
 
Chciałem również to kupić, ale uciekło mi to z głowy.
  
 
Też mam chęć na zakup takich ale póki co nie widać nic na alledrogo ani olx. Zastanawiałem sie czy od 126p podejdą... jak coś sie trafi na szrocie wezmę na przymiarkę.

[ wiadomość edytowana przez: i2105 dnia 2018-02-04 17:57:38 ]
  
 
Z Kanta nie podejdą, bo mam i nie pasują. Tzn. te co osłony do Dużego Fiata, które ja mam akurat te nie pasują (są za wąskie). Z Malucha nie wiem...
Na allegro coś tam jest (chyba nawet taki sam wzór), ale z racji napisania w ogłoszeniu "125p" cena jest absurdalnie wysoka (moim zdaniem oczywiście).
  
 
Cytat:
2018-02-04 17:56:48, i2105 pisze:
Też mam chęć na zakup takich ale póki co nie widać nic na alledrogo ani olx. (...)


Widziałem na zlocie węgierskim, w 2017 roku albo nieco wcześniej. Żebym wiedział, że będzie zapotrzebowanie na takowe w PL to bym wam kupił.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja też mam takie hehe