Warszawa- ktoś chętny do sprawdzenia Łady?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć. Czy znajdzie się ktoś chętny do sprawdzenia stanu poniższego autka?

Łada 2107 - Warszawa

Będę wdzięczny za pomoc.
  
 
Czyżby Leszek chce wrócić do gry?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Leszek chce od dłuższego czasu, ale szukam odpowiedniego egzemplarza.
  
 
A nie wolałbyś mojej?

http://olx.pl/oferta/lada-2107-1-3-68-km-wersja-finska-oryg-lakier-CID5-ID7p469.html

Rocznik ten sam a kolor ładniejszy
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Leszek pewnie szuka czerwonej z sentymentu do swojej ostatniej.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Szukam Łady (kolor nie gra roli, choć wiadomo - czerwona jest najszybsza :lol. Miałem różne koncepcje, oglądałem różne Łady. Zredukowałem swoje widzimisię do zdrowego, w miarę oryginalnego żelaza w rozsądnej cenie.
  
 
Wyremontowaliśmy, wrzuciliśmy kupę kasy. Nawet przerejestrowaliśmy, bo białe blachy lepiej do czerwonego pasują. Warszawiak płakał jak sprzedawał
  
 
Cytat:
2014-12-16 13:54:38, Leszek_Gdynia pisze:
Cześć. Czy znajdzie się ktoś chętny do sprawdzenia stanu poniższego autka? Łada 2107 - Warszawa Będę wdzięczny za pomoc.



Mam na mailu lepsze zdjęcia tej łady. Niestety nie wygląda na nich już tak idealnie. Jak chcesz mogę Ci podesłać.
  
 
Bo jest sucha. Tak myślę.
  
 
Leszek, ja mogę spróbować umówić się z właścicielem i obejrzeć podczas weekendu. Czy oglądałeś już lepsze zdjęcia tego egzemplarza od Felype? Dalej jesteś zdecydowany?
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2014-12-18 21:24:11, felype pisze:
Mam na mailu lepsze zdjęcia tej łady. (...) Jak chcesz mogę Ci podesłać.


Poszedł priv.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Czesc Alex - dzieki za chęci. Poprosiłem Felype o fotki - zerkne na nie i dam ci znac czy w ogole jestem zainteresowany.

Kamil - tia, zdjęcia na mokro zawsze powimmy budzić pojdeżenia.



[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2014-12-19 08:44:18 ]
  
 













































  
 
Łączenie progów z błotnikami - klasycznie.

Faktycznie jest różnokolorowa - błotniki tył/przód po lakierze. Felgi po grzybowej renowacji.

Ciekawe jak wyglada podszybie i podłoga. Ale po błotnikach i progach chyba nie jest różowo...
  
 
Tymczasem moja Łada już nieaktualna...
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Środek całkiem niezły, wydaje się mało jeżdżona. Natomiast te mokotowskie blachy, to chyba dla zmyłki, bo okolica nie kojarzy się z Warszawą.

  
 
Cytat:
2014-12-19 19:05:12, A13 pisze:
Środek całkiem niezły, wydaje się mało jeżdżona. Natomiast te mokotowskie blachy, to chyba dla zmyłki, bo okolica nie kojarzy się z Warszawą.


Środek wydaje się być wymieniony na taki mało jeżdżony Fotele nie za bardzo pasują kolorem do boczków drzwi
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Faktycznie boczki ma jakieś dziwne. Natomiast brązowa podłoga moim zdaniem była w komplecie z beżem.

W mojej 2106 z 1981 r. było właśnie takie zestawienie z tym, że boczki też były beżowe.
  
 
Fajnie tylko czego Wy spodziewacie się po 25-30 letniej Ładzie? Że będzie jak nówka?
Wiadomo że tak czy siak będzie do roboty. Ten egzemplarz akurat źle nie wygląda.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Brązowa podłoga jest do kompletu z tymi fotelami i kanapą. Natomiast boczki raczej nie. Fotele chyba są bardzo wyblakłe. Dla porównania mogę pokazać swoje, które pod pokrowcami spędziły 25 lat i wyglądają jak nówki


[ wiadomość edytowana przez: mylkus3 dnia 2014-12-20 00:00:13 ]