Czy ktoś tutaj jeszcze żyje?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak z ciekawości bo widze, że niestety forum chyba umiera śmiercią naturalną tak jak większośc omeg . Stety lib niestety ja żyję tak samo dobrze jak moje c30se w dziwnej budzie . Ma ktoś tutaj wogóle jeszcze takie pojazdy?
  
 
spokojnie Mootie, moze ludzie sa zbyt aktywni, ale jeszcze zagladaja Trudno pozbyc sie starych nawykow.
Jakie pojazdy? z C30SE? ja mam 2 i bardzo je sobie chwale
  
 
Cytat:
2014-12-20 17:41:35, fatboy82 pisze:

Jakie pojazdy? z C30SE? ja mam 2 i bardzo je sobie chwale


Senatoro-omega, omenator,...
  
 
Ja z przyzwyczajenia zaglądam tu prawie codziennie i też zauważyłem, że źle się dzieje....
  
 
Cytat:
2014-12-20 18:18:35, abigaz pisze:
Senatoro-omega, omenator,...



Zdecydowanie nie jestem fanem łączenia tych dwóch modeli
  
 
Cytat:
2014-12-20 15:57:48, MooTie pisze:
Tak z ciekawości bo widze, że niestety forum chyba umiera śmiercią naturalną tak jak większośc omeg . Stety lib niestety ja żyję tak samo dobrze jak moje c30se w dziwnej budzie . Ma ktoś tutaj wogóle jeszcze takie pojazdy?



jedni ludzie poprzesiadali się na inne fury i stracili zainteresowanie, inni zarobieni, jeszcze inni poobrażani, kolejni zalatani przy rodzinach, itp, itd - życie.

z innymi forami przemijających modeli też tak będzie - aż staną się youngtimerami. Ale ciąg dalszy będzie już na innych forach, jakaś garstka z tego forum na pewno też się ostanie

Wesołych Świąt wszelkim omegowo-LOBowym niedobitkom

  
 
Cytat:
2014-12-22 10:16:47, 7gsi pisze:
Wesołych Świąt wszelkim omegowo-LOBowym niedobitkom



Dziekujemy i również Wesołych Świąt
  
 
Cytat:
2014-12-20 19:43:36, fatboy82 pisze:
Zdecydowanie nie jestem fanem łączenia tych dwóch modeli



Tez nie bylem, ale szukalem czegos z porobiona buda bo dwie mi zgnily na wylot. Ta o dziwo sie trzyma, chociaz dwa razy do roku wyszukuje rudej i nawiazuje zaciekle walki . Zawsze wolalem senatory, ale przez moje hobbistyczne udawanie muzyka musialem miec kombi. Co do stanu "omenka" to przeszczepilem mu przednie zawieszenie z bfl, dodalem tarcze z dziurkami na przod, wymienilem rozrzad na nowy po trzech latach kompletowania (polska, rosja, niemcy, norwegia, wielka brytania) bo w starym wytarl sie do zera slizg przez co pekl na pol i byl przeskok ktorego jedynymi fartownymi konsekwencjami byla nierowna praca i utrata jakis 150koni. W srodku mamy troche gozej bo odpadla podsufitka ktora przyklejam co jakies 2-3 miesiace(na wisne pewnie z nerwow kupie takera), zgnila mi wykladzina podlogowa przez mini powodz gdy omenek zimowal rozkraczony i do tego ma pare dziur od kiepow. Dalej jezdzi i wysmiewa golfy z lotkami i bmw 318 . po tych naprawach dostal kolejne dozywocie, a ogladalem sie juz za e39 4.4.
Nad zlotami ciagle kombinuje ale zawsze cos nie tak, to tasa, to gram koncert i tak latka leca.
Zdowych, wesolych i malego kaca po sylwestrze
  
 
Coraz mniej klusek i fanów...ale nostalgia pozostaje. Ja tydzień temu kupiłem E39 528i....ale na forum czasami zaglądam
  
 
Mam jeszcze ome i też zaglądam


-----------------
Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje - prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.
  
 
Mawiają, że stara miłość nie rdzewieje. Chociaż w naszym przypadku biorąc to dosłownie - akurat rdzewieje na potęgę...
  
 
Zaglądam tutaj z sentymentu, jak mi się przypomni Ale pewnie mnie już nawet nikt nie kojarzy
  
 
Żyje się, Omegą jeździ...

-----------------
Stahu
  
 
Ano sie jezdzi i rydwan nie chce zardzewiec moze na wiosne troche ludzi sie pokaze
  
 

hmm...

http://www.aftermarket.pl/domena/bestiales.pl?a=5381

  
 
ktos tu zapomnial zaplacic za domene
  
 
A wie ktoś na jakim adresie stoi witryna? To można będzie odpalić o ile jeszcze w ogóle gdzieś stoi.

-----------------
Stahu
  
 
Raz na miesiąc zaglądam, na stanie mam Senatora, Rekorda i 3 Omegi 24v. Ale już niedługo dwiema z trzech Omeg będziecie się golić
  
 
raz na jakiś czas, moja oma dalej jeździ serce pracuje, ale jak to omega ciała coraz mniej
  
 
Moja biała klucha obsługuje VIPów na Okęciu. Ja mam E39 i Z3 z BMW..ale za kluskami się oglądam