Zlot 27-29.03.2015 BODZENTYN - LISTA WPŁAT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hejka,
żeby nie dopuścić do sytuacji zaistniałej na poprzednim zlocie, już teraz rusza lista wpłat. Na razie umówimy się na "zaliczkę" w wysokości 40 zł/osobę, a więc 50% szacowanego CAŁKOWITEGO kosztu pobytu (40 zł za osobodobę, co daje 80 zł za cały pobyt od 1 osoby). Jeśli nie jedziecie w pojedynkę, to 40 zł należy pomnożyć przez liczbę osób Wam towarzyszących

W przypadku gdy za wyjazd wyjdzie mniej, wtedy dokonam zwrotu na to konto, z którego przyszła kaska. W przypadku dopłaty, to należy ją uiścić do zlotu, ale będę celować tak, by nie wyszło to więcej niż 5 zł/dzień.
Czas macie DO KOŃCA LUTEGO. Proszę tutaj wpisywać, kto już wpłacił (oczywiście to zweryfikuję )

Bank BZ WBK
NUMER 20 1090 1665 0000 0001 1224 2919
Karolina Komenda
ul. Chmieleniec 33/29
30-348 Kraków

W TYTULE : nicki, za ile osób

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2015-01-12 09:01:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2015-02-24 12:34:55 ]
  
 
1 - kiciek, póki co jedna osoba.
2 - michno + Osa


[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2015-01-20 13:02:17 ]
  
 
Zaliczki do końca lutego...egooo....egooo
  
 
1 - kiciek, póki co jedna osoba.
2 - michno + Osa
3 - wiesiu666
4 -
  
 
1 - kiciek, póki co jedna osoba.
2 - michno + Osa
3 - wiesiu666
4 - kylo32
5 -
  
 
1 - kiciek, póki co jedna osoba.
2 - michno + Osa
3 - wiesiu666
4 - kylo32
5 - S3ci0r + gandzia
  
 
To już koniec?


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2015-02-20 18:13:12 ]
  
 
Panie, Panowie,kolezanki,koledzy, driverzy itd..widzimy ile osob wplacilo za noclegi,to jest prawie nic i dlatego są klopoty z wynajęciem osrodka na zlot, nikt w sezonie zimowo-wiosennym nie otworzy osrodka dla 2-3 pokoi, przy wiekszej ilosci osob nie byloby problemow ale moze sie zdarzyc po raz pierwszy w historii FEFKu ze Walne sie nie odbedzie, prosze przemyslec moją uwage ,nie czekac na ostatnią chwile bo Zarzad tez musi miec czas na jakies manewry
  
 
1 - kiciek, póki co jedna osoba.
2 - michno + Osa
3 - wiesiu666
4 - kylo32
5 - S3ci0r + gandzia
6 - Kalor + Betka
  
 
1 - kiciek, póki co jedna osoba.
2 - michno + Osa
3 - wiesiu666
4 - kylo32
5 - S3ci0r + gandzia
6 - Kalor + Betka
7 - Kleszczak
8 - Karolyna i metis


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2015-02-23 08:41:34 ]
  
 
Komu jeszcze, komu ?
  
 
Planuje być, ale nie płace, bo nie wiem czy dam radę. W Ostatnim czasie co rusz jestem gdzieś po za domem w weekendy. A to Krotoszyn, albo Wrocław, czy w najbliższym czasie Kołobrzeg.
28 Marca na pewno rano muszę być w Krakowie, więc jeśli dam radę przyjadę w sobotę, nie wiem tylko czy RS-em.
  
 
Hejka!!!
Szczegóły już znamy, więc możecie spokojnie dopłacać resztę należności za pobyt (oprócz Kleszcza, który całość wpłacił, a co )
Tym razem proszę Was o nie dopisywanie się do listy - będę to robić ja, od razu sprawdzając czy się wszystko zgadza. Pozostali chętni- można wpłacać całość, czyli 80 zł

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2015-02-24 12:41:13 ]
  
 
a nie miało tak być?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Wolę się upewnić...
Nocleg za jedną dobę kosztuje 40zł?
  
 
Koszt doby to 40 zł, zatem cały zlot za jedną osobę to 80 zł
  
 
2 rata poszła za mnie
  
 
Nie jest jeszcze za późno, żeby się dopisać i zapłacić?
  
 
Absolutnie nie
  
 
poszedł przelew, całość za mnie