Kultowe wozy policyjne - nowa kolekcja De Agostini - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kolejna aktualizacja KWP

Numer 39 - Chrysler Airflow - 13.07.2016

Numer 40 - Jeep Willys Rural Policia Militar - 27.07.2016

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-06-03 19:34:55 ]
 
 
Osz ty w pieruny! D:
"Prenumerata kolekcji została już zakończona. "
Jeszcze 6 numerów muszą zapowiedzieć, a już nie można prenumerat składać. : ( A było taniej zamawiać w ten sposób.
  
 
41. Buick Special
42. RAF 22038
43. Tatra 603
Kolekcja planowana jest na 46 numerów więc jeszcze są 3 niewiadome.
W Rosji w numerze 29 ukazał się VAZ 2107 policji ukraińskiej, u nas brak. Ale Willys policji brazylijskiej z 60 numeru będzie u nas w 40 numerze, ciekaw jestem czy oni prowadzą jakieś statystyki odnośnie sprzedaży numerów. Coś mi się wydaje, że taka Łada miałaby większy wynik sprzedaży niż np. Ford. Ale to tylko moje zdanie...
  
 
Numer 39 - Chrysler Airflow C9 Sedan '36 - Policja San Francisco, USA
 
 
Dostałem wreszcie 2 Fordy Transity zamówione w kiosku dawno temu. No i taka ciekawa gafa..

Model ma barwy brytyjskiej policji, kierownicę do ruchu lewostronnego, itd...

...a na okładce napisano "jak byk": "POLICJA FRANCJI"




Jak ja lubię takie "rodzynki"

  
 
@up: Na pierwszej stronie jest z kolei napisane, że Transit miał silnik o pojemności ok 1200 m sześciennych... Sporo
Ogólnie te gazetki nie nadają się nawet do wiadomej czynności, bo papier jakiś taki śliski
  
 
Numer 44 - Dodge Coronet - w sprzedazy od 21.09.2016

Numer 45 - Ford Galaxie 500 - w sprzedazy od 05.10.2016
 
 
Próbował ktoś potwierdzić lub obalić mit Tatry w policji? W tym malowaniu znalazłem Skodę, Moskwicza, Wołgę i Robura. Tatry natomiast jedynie w nowszym biało-pomarańczowym malowaniu.
To już nadchodzący RAF wydaje mi się bardziej kultowy, bo powstał w dwóch sztukach, znany i sfotografowany prototyp który będzie "gwiazdą" modelu, i był jeszcze jeden z blachą zamiast szyb z tyłu i po bokach (dostawczak w barwach policyjnych).
  
 
Numer 41 - Buick Special Series 41 '36 - Policja Kalifornii, USA
 
 
Ostatnia juz aktualizacja kolekcji KWP

Numer 46 (ostatni) - Peugeot 404 - Brytyjska Policja RPA - w sprzedazy od 19.10.2016

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-08-30 21:21:48 ]
 
 
Długo i cierpliwie czekałem na Ładę siódemkę w barwach ukraińskiej policji i się nie doczekałem, w ZKAP zresztą zwykłej siódemki też nie dali, trudno, czekam na aktualizację sklepu i biere 4 modele i wtedy maluch zostaje. : P
  
 
Numer 44 - Dodge Coronet '72 - Policja Los Angeles, USA
 
 
Numer 45 - Ford Galaxie 500 '66 - Policja Westwood, Massachusetts, USA
 
 
Widzę Skuderia, że sporo modeli kupiłeś, mógłbyś może wrzucić zdjęcie amerykańskich wozów razem obok siebie?
  
 
Z radiowozow zbieralem tylko amerykanskie, obiecuje ze jak znajde chwile zrobie fotke i wrzuce.

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-10-11 16:09:46 ]