[125p] Kałczuk 125FP - Franky Garage - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Będziesz malował i zmieniał kolor?
  
 
No , nareszcie ;]


Jak Maja zareagowała na wypasioną gałeczkę od biegów


To co , Całczuk do cywila i szukasz drugiego 125p ?


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2015-02-14 20:48:52 ]
  
 
... a nie mówiłem ?

Jak się spodoba ( a do tego i Twojej Kobiecie) to następnego trzeba szukać.

Koszt utrzymania takiego wozu to grosze, ( członkostwo automobilklubu + 25 lat auta = ubezpieczenie w PZU za 113 zł ) więc niech żyje swoim życiem... a tyle radości z majówek
Następną maszynę i do dzieła z projektem
  
 
O nie nie panowie ten fiat bedzie rajdowka

Dzis wybralem sie na przejazdzke z kumplem i pierwsze rondo bokiem zaliczone, a ja chce wiecej

Fajnie sie go przeklada z lewej na prawa bokiem , mamy takie fajne sliskie rondo gdzie na wyjezdzie trzeba sktecic w prawo i od razu w lewo pieknie sie tam go przekladalo ze slajdu w slajd no ale najwieksza robote robily wiekowe d124 trzymanie na mokrym rowne zeru
  
 
  
 
to idziem z serwisem OHVki dalej

świeczki boscha



i olej naszej Gdańskiej Rafinerii wraz z nowym filtrem
co prawda nie używałem jeszcze nigdy tego oleju ale napisali ze do klasycznych silników to chyba zagra

  
 
zacznij budowę a nie jakimiś duperelami sie zajmujesz
  
 
Cytat:
2015-02-17 21:40:31, bimber1 pisze:
zacznij budowę a nie jakimiś duperelami sie zajmujesz




hehe
  
 
Budowa czeka na miejsce w garazu wiec sie "delektuje" jazda na co dzien kałczukiem w OHVce

A ty sie helmans nie smiej bo narazie nie ma miejsca w garazu dla kałczuka bo twoja rajdowka tam stoi
  
 
Eee . Ten egzemplarz to chyba jednak jako dupowóz/lansowóz zostanie . Zresztą ten rocznik i kolor szkoda na rajdoofke MC .
Nowego nadwozia trzeba szukać 75/76
  
 
Cytat:
2015-02-17 22:04:06, fuso pisze:
Budowa czeka na miejsce w garazu wiec sie "delektuje" jazda na co dzien kałczukiem w OHVce A ty sie helmans nie smiej bo narazie nie ma miejsca w garazu dla kałczuka bo twoja rajdowka tam stoi



jutro wieczorem zabieram grzmota
  
 
po co te inwestycje w ten silnik, raczej bym rozpoczął od rozbierania i przygotowania budy, a tu olej świece hmmm chyba że na początek silnik ma zostać jako n-kowy po zrobieniu całej reszty.
  
 
taki jest plan na początek try3ek, te 1500 jest całkiem żywe a do swapa brakuje mi paru dupereli wiec żeby zobaczyć jak to się prowadzi a do tego wystarczy ohv

nie jeździłem nigdy DFem , co najwyżej polonezem, a już widzę że jest różnica w prowadzeniu
dlatego najpierw chciał bym się zapoznać z budą potem robić swapa
  
 
żeby nie było że tylko se jeżdżę i się lansuje na mieście

takie oto ustrojstwo znalazłem jeszcze przed zakupem fiata w garażu

podejdzie do fiata na tył ??





[ wiadomość edytowana przez: fuso dnia 2015-02-18 19:22:15 ]
  
 
nic nie widac
  
 
hehe za szybko chcialem dodac posta i nie wkleilem linka
  
 
widac
taka prace zawieszenia przewidujesz?

http://gielda.samurai.org.pl/oc-content/uploads/22.jpg
  
 
Cytat:
podejdzie do fiata na tył ??


podejść podejdzie, tylko zrób z nimi porządek
  
 
Flap , mniej wiecej tej długości amory siedzą seryjnie w 125p z tyłu

Fuso, pakuj montuj i opisuj wrażenia - może będą kolejne alternatywy na bila w 125p.

a i zamontuj ten czerwony most , zobaczysz jaką frajdę będzie dawać ohv na zakrętach


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2015-02-19 09:04:15 ]
  
 
Cytat:
2015-02-19 00:08:25, flapjck1 pisze:
widac taka prace zawieszenia przewidujesz? http://gielda.samurai.org.pl/oc-content/uploads/22.jpg



gruby wykrzyż