Wiera 2107 by Broda - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hmmmm to trochę głupio bo chciałem dać ten mikser i gaźnik z samary. No dobra to spróbuję najpierw pobawic się starym gaźnikiem, zestaw naprawczy mam to może coś się uda. Za cholerę nie mogę ustawić wolnych obrotów na benzynie, poniżej 1500 obrotów nie chce zejść. Żeby było lepiej dzisiaj kręciłem śrubą od wolnych obrotów, silnik nie za bardzo na to reagował a jak przełączyłem na gaz to straciły się w ogóle wolne obroty na LPG. Cud od dwóch godzin czytam tematy o gaźnikach na forum i się edukuję, w tygodniu muszę dziada wytargać i coś zrobić bo zwariuję.


Wiera dostała dzisiaj pod maskę nowy prezencik od Bartka




[ wiadomość edytowana przez: Broda240z dnia 2015-03-08 19:36:30 ]
  
 
ale kurzu to ty nie wycierałeś pod maska ze 20 lat
  
 
to nie kurz ale jakiś wosk, poprzedni właściciel zadbał żeby nie gniła zabieram się za wyczyszczenie tego ale za każdym razem jak otworzę maskę i widzę ile tego jest to ogarnia mnie przerażenie i odpuszczam hehe
  
 
To jest "konserwacja" domowej roboty.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
no ale jak widać wyjątkowo skuteczna

  
 
nowe serducho przyjechało poczciwe 1,3 zostanie zastapione przez 1,6 ale dopiero bo drobnych modyfikacjach



  
 
silnik z nivy?
  
 
tak, z nivy z 2107 dostać 1,6 to chyba trzeba mieć mega szczęście a z tego co wyczytałem na forum to tylko miską się różnią
  
 
a dużo roboty przy zmianie jest?
  
 
a nie mam zielonego pojęcia w ładzie jeszcze tego nie robiłem
  
 
wymiana - plug & play o misce nic nie wiem
  
 
poważnie? Czytałem na forum że ponoc miska olejowa jest inna i ja należy zmienic na miske od klasyka. hmmmm ktos wie coś może w tym temacie?
  
 
Nie musisz ale micha od Nivy jest dużo niżej (inaczej wyprofilowana) i łatwo ją rozwalić, w szczególności jak masz obniżone auto.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Razem z miską, również pompa.
  
 
pompe oleju i tak chciałem dac nowa dla świętego spokoju, to jeszcze poszukam miski i rozumiem że reszta już wchodzi bez problemu? Szoko nie masz miski do klasyka?
  
 
Na sprzedaż nie mam.
  
 
to masz miski olejowe na allegro
  
 
No to Adam, jest tam tylko jedna miska od 1,5.
  
 
tu jest od 1.3
http://jacars.pl/miska-oleju-1300-p-3917.html
Oczywiście nie reklamuje tego sklepu itp
  
 
od 1300 nie pasuje, musi byc od lancuchowca

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986