Wiera 2107 by Broda - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja w kombi miałem z ala ebonitu chyba taki brązowy to się rozkruszył i wpadły resztki między łańcuch i dolne koło i się poprzestawiały wszystko później nowe kupowałem metalowe i też się rozsypywaly
  
 
dzisiaj rozebrałem rozrząd, ślizgi są jeszcze calkiem niezłe, na pewno nie są zużyte. Nie widzę żeby coś było uszkodzone. Dziwne bo hałas pojawił się nagle i teraz nie wiem czy łańcuch jakims cudem przeskoczył o jeden ząbek, czy koło rozrządu się same przestawiło bo mam regulowane czy w cudowny sposób nagle łańcuch się rozciągnął... Co ciekawe nie odczułem żeby łada jakoś inaczej jechała, dalej mocna, nic nie przerywa itd... normalnie czary...
  
 
uwielbiam moją Łade! Poskładałem silnik, działa pieknie, pełen zachwyt! Ale nie, zaraz, straciło się ładowanie i przestał działać wskaźnik ciśnienia oleju..... Normalnie to auto zaczyna prosić się o OLX
  
 
A tam... wskaźnikami się będziesz przejmował!
  
 
w sumie to ciśnienie oleju jest dość istotne bez ładowania tez kiepsko się jeździ hehe
  
 
Projekt sprzedany, poszła do Wieruszowa. Kto wie, może wrócę z czymś nowym ale wtedy to juz na pewno 2101/2102/2103 lub 2106.
Dzięki za wszelką pomoc, którą od Was otrzymałem. Nie żegnam się jeszcze, z wieloma osobami mam i pewnie nadal będą miał kontakt