Ładzianka--janjestemjan / michalwlo/ sztreker2107 - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Posłuchaj się mnie a zobaczysz, że auto zyska na elegancji



Ha ha ha ha ha ha ha ha , matko Bosko Częstochowsko!

Gusta są różne i każdy ulepsza/upieknia samochód na swój sposób.
Jak dla mnie to styl tunnigu roku milenijnego, dodać tylko spojler na klape z alfy 156 i będzie miód!

Na dzien dobry pozbylbym sie kołpakow - ktos BX-a chcial uzyskac? Oraz inne dokładki, bo jak mnie pamięć nie myli, ktoś poszukiwał oryginału a kupił kundla. Widac zycie wnosi radykalne poprawki. Idac za ciosem czekam na dodatkowe plastikowe bajery, dokładki progów, swiatla led, przyciemnione szyby, swiatla lexus, pokrowce panterki, spinery etc.
  
 
1 - halogeny sa nad zderzakiem bo wykorzystałem otwory mocowania zderzaka do ich przykręcenia...także na pewną są symetryczne do lamp...

2- wszystke gadźety wyszukiwałem i kupowałem okazyjnie czyli za grosze..np ramiona wycieraczek za 16zł...szyba z filtrem, itd itd
a te plastikowe wloty założyłem tylko dlatego że posiadają logo łada...
tak samo chlapacze tylne...napisy żyguli itp...

glod....sznowny kolego nie pisz "Ktos szukał oryginału a znalazł Kundla" bo ten "ktos" to własnie JA a ja doskonale wiem że to nie jest oryginał, a założyłem to powodów o których napisałem w punkcie 2...
wiem ze kazdy rowniez ty uwaza ze jego lada jest najwspanialsza, ale ja jak gdzies pojechalem dalej to wracalem w równie czystym ubraniu w ktorym wyjechalem z domu a nie szukalem po drodze iskry ,prądu, itp...jak "ktos"



3- co do kołpaków rownież zdaje sobie sprawe że nie są oryginalne ale wyglądają fajowo( moim zdaniem )
a cale auto w takim " kudlowym" zestawieniu robiło czasem taką furorę że ludzie notorycznie w zeszłym roku robili sobie zdjęcia z autem w tle...

tak poza tym to pozdrawiam wszystkich i życze sukcesów w przygodach z wymarzonymi autami...

a co do zlotów to fakt nie bywałem na takowych choć szykowałem sie nie raz... ale mysle że z chęcią zobaczył bym moje byłe auto jak się teraz na takim zlocie prezentuje....


pozdr
  
 
Kolego nie zrozumiales, nie chodzi o Ciebie.
To Szanowny Michal szukal auta perelki, w kazdej cos mu nie pasowalo, mial byc surowy oryginal- ideał.

Temu egzemplarzowi troche odbiega od standartu. Każdemu podoba się co innego, i cale szczesci bo na drogach byla by tylko multipla.
Jesli Cie urazilem, wybacz.
  
 
jak widać szukając oryginału, szczególnie tych z olx za 8tys...itp prosto od handlarza ideal...można się nieźle zniechęcić...
od oryginału odbiega ale wszysko da sie odkręcić...
jak przyjechali ją kupić tata michała pyta czy pod kołem zapasowym jest dobrze...
ja na to że jest jedna dziura... wyjął koło i faktycznie była ale ta odpływowa...
bo jesli chodzi o blache to moim zdaniem taką perełkę znalazł w pełni 100%oryginał...

pozdr
  
 
Cytat:
2017-04-26 19:35:52, janjestemjan pisze:
bo jesli chodzi o blache to moim zdaniem taką perełkę znalazł w pełni 100%oryginał... pozdr


Widziałem fotki, zobaczę ją pewnie niedługo na żywo - tutaj myślę, że masz rację. Rzadko się widzi 7-kę w takim stanie. Fajnie, że ci się chciało trzymać rękę na pulsie.

I tak jak napisaliście wszystkie dodatki na aucie to kwestia gustu. Jednemu się podoba muchobijka, drugiemu nie. I nikomu, poza właścicielem, nic do tego. Ale popisać na forum możemy. I myślę, że ani Michał ani janjestemjan za to się nie obrażą. Bo tutaj hejtować nie możemy. A przynajmniej nie powinniśmy. Możemy jedynie wyrazić swoją opinię, coś doradzić. Nic poza tym.

Jeszcze co do halogenów. Na górze zderzaka pasują tylko okrągłe, tak jak napisał Andrzej.

Fotka na poparcie moich słów:



Przepraszam, że taka "rajdowa" z moim kolegą. Nie miałem pod ręką innej.

A tak poza konkursem... Pytanie do poprzedniego właściciela. Zaczynasz dzień od przeglądania Ład na OLX-ie czy ci już przeszło definitywnie...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Nie przesadzajmy, auto jest fajne, ja jedynie założyłbym okrągłe halogeny, wywalił listwy z przednich i tylnych błotników ( na drzwiach mogą zostać) i plastiki z wlotów na masce. Muchobijka i kołpaki nie brużdzą.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2017-04-26 22:33:35 ]
  
 
OwszeM okrągłe wyglądają lepiej ale q swoim czasie znalazłem właśnie takie .-nowe, z napisem zdjełano, i to za symboliczną kwotę. Moze to i takie zbocze nie ale nie pchałem tam nic masę in Poland. Pozdr.
  
 
Czyli że co, że nie ładnie?!


(Zdjęcie ze strony ZSMM.pl)

Nikt mi wprost nie powiedział, że brzydko, hi, hi, hi
  
 
Muszę przyznać rację, okrągłe wyglądają lepiej.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Kwardratowe i to pod zderzak!!!

  
 
Cytat:
2017-04-27 11:58:11, Broda240z pisze:
Kwardratowe i to pod zderzak!!!

Dokładnie o to mi chodziło ! Symetria zachowana.

Cytat:
2017-04-27 10:57:55, Nowy_ pisze:
Nikt mi wprost nie powiedział, że brzydko, hi, hi, hi

No nie ? Na forum to każdy mocny.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde, prowadzisz wątek?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ktoś musi.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2017-05-15 19:33:33, SzokoLada pisze:
Emde, prowadzisz wątek?


Płacę mu za to , w postaci płynnego złotego trunku ...

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2017-05-15 21:50:19 ]
[ powód edycji: Pozwoliłem sobie zmienić tytuł watku - Andrzej ]
  
 
Bardzo dobrze Andrzeju. Też to chciałem zrobić, ale stwierdziłem, skoro Michał siedzi cicho jak mysz pod stołem, to co ja będę wyskakiwał z portek.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cześć , drodzy forumowicze , jest takowy problem , dwójka podczas jazdy wchodzi ciężko , jak wolno jadę to nie chce zbytnio wchodzić mimo że sprzęgło mam wciśnięte do końca , wchodzi dopiero jak rozpędzę auto do 2500 tys obrotów co może być przyczyną ? Wadim, jaki olej do skrzyni byś polecił ?
  
 
A kiedy było wymieniane sprzęgło?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2017-05-21 15:20:54, andrzej_krakow pisze:
A kiedy było wymieniane sprzęgło?


Sprzęgło chyba było wymieniane przez poprzedniego właściciela ... jakieś 3 lata temu
  
 
sprzęgło masz nowe...tak jak i całą reszte...ma przebieg ok 18tyś km....to na pewno nie wina sprzęgła ani oleju...i wogóle mnie to dziwi bo jako użytkowałem tą skrzynie przez 6-lat działała prawie idealnie..prawie bo czasem raz za naście razy jak jechałeś do przodu zatrzymałeś się na wciśnietym sprzęgle i chciałeś wrzucić wsteczny to właśnie raz na nascie razy sie nie dało...ale jak sie już tak stało to się nad tym nie zastanawiałem bo wystarczyło wrzucić na neutralny i jeszcze raz wysprzęglić i już było ok...co do 2-go biego takiego czegoś nie było???????

[ wiadomość edytowana przez: janjestemjan dnia 2017-05-21 20:26:07 ]