Zloty różne - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już wkrótce, od 20 do 22 listopada 2015 roku odbędą się Targi Warsaw Moto Show w Warsaw Expo w Nadarzynie - w najnowszym ośrodku wystawienniczym w Polsce.

Podczas targów w jednej z hal odbędzie się Wystawa Oldtimer (udział jest nieodpłatny).

Targi Warsaw Moto Show odbędą się na 2 halach o łącznej powierzchni wystawienniczej 43 000m2.

W jednym miejscu, spotkają się dealerzy światowych marek samochodów, najwięksi polscy producenci części do samochodów, firmy leasingowe, banki kredytujące zakup samochodów.

Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji! Wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość przetestowania wybranych modeli samochodów, a ci którzy zdecydują się na kupno auta, będą mieli zapewnioną kompleksową obsługę w jego nabyciu. Na tym nie koniec! Podczas Warsaw Moto Show będzie miała miejsce wielka inauguracja Międzynarodowego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Warsaw Expo; odbędzie się także prestiżowa impreza motoryzacyjna - Gala Auto Świat, podczas której zostanie rozstrzygnięty Plebiscyt „Złota Kierownica” na najlepsze auto 2015 roku. Warto dodać, że Moto Show jest organizowany z pomocą takich ekspertów, jak: Janusz Wojtyna, Andrzej Borowczyk i Maurycy Kochański.

www.warsawmotoshow.com
  
 
W mojej głowie od kilkunastu tygodni kiełkuje myśl, żeby w przyszłym roku wybrać się na zlot do Estonii. Letni bo tam są generalnie dwa w przeciągu 12 miesięcy. Zloty w Czechach i na Węgrzech jakoś delikatnie mi się przejadły, chciałbym teraz chwilowo odbić w kraje byłego Sojuza.



Nawet zacząłem powoli urabiać Cezarego bo kto tak świetnie poprowadzi przez Europejską sieć autostrad jak nie on.

Wszystko zależy jednak od tego czy będę dysponował w danym momencie jakąkolwiek Ładą. Innym autem też można się od biedy karnąć ale, jak wielu pewnie wiadomo, to już nie to samo co Ładą.

Zobaczymy co wyjdzie w praniu ale chęć na wizytę w Estonii mam ogromną. Tym bardziej, że będąc ostatnio na Łotwie z powodu napiętego harmonogramu ominęła nas przepiękna Jurmała.





-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ahoj!
Mam pytanie do Braci z Opola i okolic. Czy jest warto tłuc się z Częstochowy, celem miłego spędzenia niedzieli?
Pozdrawiam.

  
 
no cóż bracie ze Świętego Miasta
trudno powiedzieć, hmm, pewno tak ..... ale nie wiem, nigdy nie byłem, raz się koło nich przejechałem i stwierdziem że część z tych aut to ... chyba nie ta epoka
ale może po prostu źle trafiłem
poza tym, nie miał bym o czym z tymi ludźmi rozmawiać
ale, daleko nie masz i zawsze możesz mnie na powrocie odwiedzić (o ile będę na rejonie)
  
 
W Mińsku w najbliższą niedzielę tj 11 IX odbędzie się Warkot. Po więcej szczegółów podaję >LINK<
  
 
Planuję przyjazd. Popytam też znajomych.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Panowie, na rozpoczęciu sezonu pod Bydgoszczą pojawiła się propozycja przedwakacyjnego spota (czerwiec). Spot jedno, góra dwudniowy (sobota - sobota/niedziela).

Osobiście widziałbym miejscówkę w południowo-zachodniej Polsce (dolnośląskie itp.)

Co wy na to ? Podajcie jakieś ciekawe miejscówki jeśli znacie. Podumamy wszyscy razem.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3