Parkowanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja sobie radzicie z parkowaniem w dużych miastach?
Czy korzystał może ktoś z serwisu iParkomat? Co o nim sądzicie?
  
 
W Olsztynie nie mam w większosći przypadków z parkowaniem, ale np. bardzo często bywam w Łodzi i tam w centrum w godzinach szczytu jest wielka tragedia.
  
 
Całkiem ciekawa opcja, sam z nich korzystam i jestem zadowolony.
  
 
Cytat:
2015-07-02 12:39:56, ariela pisze:
Ja sobie radzicie z parkowaniem w dużych miastach? Czy korzystał może ktoś z serwisu iParkomat? Co o nim sądzicie?


iParkomat jest świetnym pomysłem, który sprawdza się w 100% Dla mnie to ogromna wygoda, oszczędność czasu i zero nerwów. Miejsce znalazłam i wynajmuję w sumie pod samą pracą. Jeśli ktoś ma taki problem to warto tam się zarejestrować.
  
 
Warszawa - więcej chyba pisać nie muszę. Gdyby nie parking firmowy, do pracy wyjeżdżać musiałbym w środku nocy, bo o ile na obrzeżach znalezienie wolnego miejsca to żaden kłopot, o tyle w centrum sytuacja wygląda tragicznie. Co do serwisu iParkomat, muszę się przyznać, że słyszę o nim po raz pierwszy, ale patrząc na pozytywne opinie, z pewnością zainteresuję się tematem.
  
 
W Łodzi dużo się zmienia, ale rozkopane ulice zaowocowały tym, że wiele osób chyba przesiadło się na MPK, bo miejsc zrobiło się więcej. W lipcu, po wyjeździe dzieciaków w ogóle jest łatwiej zaparkować w centrum.
  
 
To samo można generalnie napisać niemal o każdym mieście w którego to centrum ilość miejsc parkingowych jest mocno ograniczona,panuje duży tłok i chaos.. Wtedy najlepiej sprawdzaja się mniejsze auta.
  
 
Zgadzam się, małe auta są w takim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem
  
 
Po zapoznaniu się z serwisem, czytając dokładnie regulamin przyznam, że strona jest bardzo interesująca i szybko zaczęła się rozwijać. Duży wybór ofert pozwolił i dla mnie znaleźć miejsce postojowe w miejscu gdzie najczęściej z trudem parkowałam.

  
 
Świetny pomysł sam korzystam

[ wiadomość edytowana przez: roziom3388 dnia 2015-07-31 14:41:29 ]
  
 
Osobiście nigdy nie korzystałem z iParkomat więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat,jak sprawdza się on w praktyce,warto się interesować nieco bliżej czy też szkoda zachodu?
  
 
W mniejszych miastach jednak wciąż takie coś nie istnieje
  
 
No fajna sprawa.
  
 
Z mojego miasta brak ofert :/ A zresztą, przecież i tak na firmowym parkingu mam miejscówkę
  
 
Cytat:
2015-07-02 12:39:56, ariela pisze:
Ja sobie radzicie z parkowaniem w dużych miastach? Czy korzystał może ktoś z serwisu iParkomat? Co o nim sądzicie?



slabo z tym parkowaniem gdyz duzy ruch, ale z miejscem parkingowym zawsze jakos sobie poradzilam
  
 
Z tego serwisu nigdy nie korzystałem i szukając miejsca parkingowego,często trzeba liczyć po prostu na szczęście i nic więcej. Z reguły wybieram te duże,podziemne np: w galeriach handlowych.