Kalendarz LKP 2016r.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę szanownych klubowiczów.
Z braku wystarczającej ilości zdjęć możliwych lub jakichkolwiek do wykorzystania w projekcie "Kalendarz LKP 2016" jest on zagrożony, pisząc krótko: nie ma zdjęć - nie ma kalendarza. Są dostępne zdjęcia z otwarcia sezonu Youngtimer Warsaw, ze zlotu w Czechach + 4 samochody z meetingu na Węgrzech, ale to wszystko MAŁO. Proponuję (jeśli mi wolno) wyprowadzić Ładne na spacer korzystając z ostatnich słonecznych dni i pstryknąć kilka fotek, na przykład. Żeby się wyrobić w tym roku termin na zdjęcia mija z ostatnim dniem października. Zdjęcia proszę przesyłać do galerii na stronie klubowej.
  
 
Dołączam się mocno do prośby Czarka ! Rozmawialiśmy o tym zresztą podczas zlotu. Pamiętajcie, że nasz klub tworzymy my wszyscy, nie cztery czy pięć osób.

Link dla leniwych:

>> STRONA KLUBOWA <<

Ewentualnie, jeżeli Czarek przystaniesz na to, można by wrzucać zdjęcia także w tym temacie (ukłon dla totalnie leniwych). Pamiętajcie o dobrej rozdzielczości !



Jest też prośba (wyłącznie ode mnie) o niestandardowe ujęcia Ładnych.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
poszły
  
 
Cytat:
2015-08-27 00:16:44, morphio pisze:
poszły


Ode mnie też...
  
 
Dzięki. Kto da więcej ? Dobrze, żeby znalazły się też auta, które nie pojawiały się wcześniej w naszych kalendarzach.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Przypominam się z tematem. Mało, ciągle mało.
  
 
Mogę zrobić jakieś foty naszej "Złombolowej" siódemki. Jesteście zainteresowani czy już siódemki macie?
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cezary nic nie napisał to ja się wpiszę: śmiało, dobrych zdjęć nigdy wiele, ułatwimy chłopakowi robotę.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Przypominam, że zdjęć mało a mieć taki kalendarz to gratka.
  
 


Tylko jeszcze autora zapytać o zgodę i jazda. Nie wyobrażam sobie przyszłorocznego kalendarza bez tej Łady.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ciężko będzie poprosić autora o zgodę. Ale czy trzeba? Raczej nie.
  
 
Ale, jak pewnie się domyślasz, zawodowi fotografowie potrafią walczyć o wykorzystywanie swoich zdjęć przez osoby trzecie. Także na drodze sądowej. To w końcu ich ciężka praca.

A że nie chcemy by kolega Cezary zamiast siedzieć przy swojej 5-tce siedział w pasiaku za kratami to niech wrzuci inne zdjęcie jej 7-ki.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Zdjęcie jest podpisane, więc można z niego korzystać.
  
 
Miesiąc się kończy, przypominam o wrzucaniu zdjęć bo będzie kiszka czego byśmy nie chcieli.
  
 
Wrzuć na kalendarz z jeden czy dwa zaczęte projekty np. Carloz-a i Szokolady, zawsze to większa motywacja dla reszty chłopaków do dłubania.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja jestem odpowiedzialny tylko i wyłącznie za zebranie max ilości zdjęć na kalendarz. Jeśli będzie naście zdjęć nadających się wtedy Marek rusza z projektem i jest wielce możliwe, że do nowego roku dostaniemy kalendarze.
  
 
Witajcie! Po długiej przerwie znalazłem chwilę czasu na przejrzenie forum, niestety od jakiegoś czasu mam bardzo dużo pracy nie tylko zawodowo, ale też po godzinach.
Przed chwilą rozmawiałem z Karolem i kalendaria podeśle mi jutro na maila, więc może znajdę może w poniedziałek chwilę wolnego na zrobienie ładnego frontu i poszperam na forum za zdjęciami, bo jak w zeszłym roku zdjęć jak na lekarstwo.
Najwięcej wysłał mi chyba Felype ale niestety mimo szczerych chęci nie wrzucę tylko jego Łady na dwa lub trzy miesiące
Proszę jeszcze raz wszystkich o zaciśnięcie pośladów, skupienie się i cyknięciu kilku zdjęć na potrzeby kalendarza
Jeśli ktoś chce to mój mail djmarkus@vp.pll jest otwarty i można spokojnie wysyłać mi zdjęcia na maila, jeśli komuś taki sposób będzie odpowiadał.
Cena ostatecznie jest jeszcze nie znana, ponieważ nie wiem, ilu będzie chętnych na nabycie takiego kalendarza.
  
 
Ja ze swojej strony zaproponowalem takie zdjecia. Moze ktores sie nada.







Pozdrawiam.

  
 









  
 
Witajcie
Projekt okładki i znaczna część kalendarza jest już ukończona.
Wielkość będzie podobna do zeszłorocznych, czyli format A3.
Proszę o opinie czy się podoba i co ewentualnie można zmienić.
Cały projekt planuję zakończyć jeszcze w tym tygodniu, więc chciałbym oficjalnie otworzyć listę chętnych.

djmarkus 4 sztuki