Kalendarz LKP 2016r. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dj markus - 4 sztuki
glod - 4 sztuki
pawel-kobylin - 1 sztuka
emde - 2 sztuki
matigamer - 2 sztuki
felype - 1 sztuka
politolog16 - 1 sztuka
morphio - 2 sztuki
kamikadzedriver - 1 sztuka
kseru - 1 sztuka
jacek2107 - 1 sztuka
sztreker2107 - 1 sztuka
michalwlo - 1 sztuka
plyszczarz86 - 1 sztuka
cezary_84 - 1 sztuka
Pemyk - 1 sztuka
igiers - 1 sztuka ale....
  
 
też bym chętnie zobaczył projekt przed zamówieniem ale link niestety przestał działać
  
 
https://drive.google.com/file/d/0B6QTdhRMUXdpWE9taVhCWWVHbjA/view?usp=sharing

Prosze bardzo. Mam nadzieje Marku że nie jesteś zły za udostępnienie ponowne pliku
  
 
Cytat:
2015-12-09 11:57:32, glod pisze:
Mam nadzieje Marku że nie jesteś zły za udostępnienie ponowne pliku



Absolutnie dobrze, że kilka osób ma projekt do udostępniania innym. Ja niestety z doskoku na forum jestem, ponieważ czasu mało
  
 
Marku wydaje mi się że pora zakończyć zapisy i finalizować bo tak to bedziemy czekać i czekać
  
 
Jaki koszt takiego kalendarza?
  
 
Witajcie
Wczoraj rozmawiałem z Karolem i zapowiedział mi, że nie będzie drożej niż w zeszłym roku, mianowicie koszt kalendarza wyniesie 30zł plus koszt koperty około 3 zł no i wysyłka 11zł (jeśli poczta polska nie zmieniła stawek)
Całość za jeden kalendarz wyniesie 44zł z przesyłką.
Jeśli ktoś zamawiał kilka kalendarzy i będą one wszystkie wysłane pod jeden adres, to do ceny kalendarzy doliczyć proszę 14zł koszt koperty i przesyłki, ponieważ wszystkie będą zapakowane w jedną kopertę.
Natomiast jeśli ktoś zamawiał przykładowo dwa kalendarze i jeden ma być wysłany pod jeden adres a drugi kalendarz pod inny to koszt koperty i wysyłki należy naliczyć podwójnie, oddzielnie na każdy kalendarz.
Myślę, że to, co chciałem przekazać jest dla wszystkich zrozumiałe
Kalendarze będą drukowane już niebawem, ponieważ awaria maszyny u Karola uniemożliwiła wcześniejszą pracę nad kalendarzami.
  
 
Marku dane do przelewu sie zmienily czy tak jak w poprzednio?
  
 
Nic się nie zmieniło ale przelewy będę przyjmował jak będę miał już kalendarze w ręku.
Wtedy będzie mi po prostu łatwiej zorganizować całą wysyłkę
  
 
rozumiem, że przespałem zapisy jak by jednak się okazało, że jest jeden górką to się zgłaszam
  
 
Cytat:
2015-12-29 10:05:24, KubaKubacki pisze:
rozumiem, że przespałem zapisy jak by jednak się okazało, że jest jeden górką to się zgłaszam


Niestety tak Będę miał na uwadze Twoją chęć nabycia kalendarza, ale gdyby nie wystarczyło, to można dodrukować.

Dziś byłem u Karola w firmie, chwilę pogadaliśmy sobie no i co najważniejsze to kalendarze już odebrałem
Wyszły według mnie bardzo dobrze, lecz jedno zdjęcie z bliska ma trochę gorszą jakość, ale z odległości około 1m już nie widać różnicy
Teraz oficjalnie przyjmuję przelewy i od razu po pojawieniu się kasy na koncie wysyłam zamówioną liczbę kalendarzy.
Dla przypomnienia koszt kalendarza, to 30zł, koperta 3zł i wysyłka 11zł, czyli razem 44zł przy jednym kalendarzu.
Jeśli ktoś zamawiał kilka kalendarzy i będą one wszystkie wysłane pod jeden adres, to proszę do sumy ceny kalendarzy doliczyć 14zł, czyli cenę koperty i wysyłki.
Jak będą jakieś niejasności, to proszę dzwonić 781461039 lub pisać na priv postaram się wszystko wyjaśnić.
Pieniądze proszę wpłacać na moje konto:

54 9291 0001 0057 9245 3000 0010
Porczyk Marek
ul. Chrusty 60, 96-200 Rawa Mazowiecka

W tytule przelewu proszę podać jedynie swój nick z forum.


Po dokonaniu przelewu proszę o napisanie mi wiadomości na priv odnośnie do adresu wysyłki kalendarzy.
  
 
Czy moge domowic dwie sztuki jesli nie jestem wpisany na liscie?

ewentualnie ile sztuk nalezaloby domowic aby dodruk sie oplacal?

[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2015-12-30 10:19:32 ]
  
 
Witajcie panowie!
W sobotę poszły pierwsze 3 paczki z kalendarzami, które to trafią, mam nadzieję już dziś do:
plyszczarz86 - 1 sztuka
michalwlo - 1 sztuka
politolog16 - 1 sztuka
Dziś postaram się wysłać jak najwięcej, lecz niestety mam też ograniczone zasoby wolnego czasu na początku nowego roku

Ps. Do kolegi Kseru kalendarz zawiozę osobiście, ponieważ będę na chwilę gościł w jego pięknym mieście
  
 
Wielkie dzięki za ogarnięcie tematu! Kalendarz dziś dotarł, wygląda bardzo fajnie. Nawet moja ślubna 2103 się załapała
  
 
Cytat:
2016-01-05 18:56:14, politolog16 pisze:
Wielkie dzięki za ogarnięcie tematu! Kalendarz dziś dotarł, wygląda bardzo fajnie. Nawet moja ślubna 2103 się załapała


Do mnie nie dotarło jeszcze , ale mam nadzieję , że na dniach dotrze i że Marek nie popełnił błędu przy wypisywaniu nadania
  
 
Witajcie!
Sprawa kalendarzy jest prawie zakończona, dziś poszły do:
Emde
Felype
Glod
Najdalej w poniedziałek powinny być już dostarczone.
Czekam jeszcze tylko na Igiersa bo nie wypowiada się ostatnio, ma ktoś do niego kontakt? najlepiej telefoniczny.

Teraz jak temat kalendarzy zakończę to zaciskam poślady i przystępuję do walki z Ładzinką bo zaniedbałem sprawę strasznie!
  
 
Przyszedł dziś Świetnie się prezentuje na ścianie. Wielkie dzięki.
  
 
Przyszedł wczoraj wygląda super
  
 

przegapilem edycje 2016
markus znajdziesz moze jeden dla mnie ?

  
 
Spokojnie Bartek Nie zamawiałem na zapas kalendarzy, ale jest możliwość dodrukowania.
Tak więc proszę stworzyć listę dla spóźnionych.

Bartixr - 1szt.

Czekam na wpisy do końca tygodnia i jeśli ktoś do tego czasu się nie zdecyduje, to szansę na tegoroczną edycję kalendarza traci bezpowrotnie.