Kalendarz LKP 2016r. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kalendarze przyszły do nas, do Łomży. Wyszły fajnie. Ładne, ostre zdjęcia.

Jedna mała uwaga - ta czcionka z datami jest trochę za "chuda", ta w zeszłym roku była zdecydowanie bardziej czytelna. Innych zastrzeżeń brak. Dzięki Marku i Czarku za dobrą robotę jaką zrobiliście.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Do mnie też dotarło. Dzięki, dobra robota!

  
 
Dotarł
to mój pierwszy kalendarz LKP mimo tylu lat w klubie
super robota chłopaki - dzięki
  
 
I do mnie dotarł.Wygląda super! Dzięki!
  
 
mam i ja

thx
  
 
Chciałbym przypomnieć o liście spóźnionych, która jest otwarta do niedzieli wieczorem.
Jeśli nie wpiszą się spóźnialscy to kolejnej szansy nie będzie

Obecna lista:
Bartixr - 1szt.
  
 
Bartixr - 1szt.
wezu69 - 2szt
KubaKubacki - 1szt


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-01-15 22:40:37 ]
  
 
Cytat:
2016-01-15 22:34:29, SzokoLada pisze:
Bartixr - 1szt. wezu69 - 2szt KubaKubacki - 1szt [ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-01-15 22:40:37 ]



Szoko z całym szacunkiem, ale wolę, aby ponownie wypowiedzieli się koledzy wezu69 oraz KubaKubacki we własnym imieniu, ponieważ w zeszłym roku w podobny sposób zamówiłem kalendarze z nadwyżką, a później 2 osoby się rozmyśliły, byłem prawie stówę w plecy i zostałem z trzema kalendarzami.
Człowiek się napracuje wieczorami w programach graficznych, ewentualne poprawki naniesie, prawie wszystko zorganizuje, a jak dochodzi do kwestii pieniędzy, to pacjent wyskakuje z tekstem, że się rozmyślił i zostajesz w ciemnej du...
Dlatego w tym roku wolę być ostrożniejszy.
Koledzy wezu69 i KubaKubacki ostatnio na forum mało zaglądają, to chyba nie zależy im tak bardzo na kalendarzach, bo w przeciwnym razie już by jakiś odzew z ich strony był.

P.S.
Chciałbym podziękować Cezarowi za mobilizację w zbieraniu zdjęć, bo sam na pewno bym tego nie ogarnął, miałem bardzo ciężki koniec roku z resztą jak co roku, więc na forum zaglądałem jedynie przez telefon w przerwie w pracy.

[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2016-01-16 21:17:31 ]
  
 
OK, masz rację. Dlatego za Węża gwarantuję własną kasą. Co do Kuby, to nie znam go na tyle.
  
 
No to ja zagwarantuję za Kubę. Najwyżej go jakoś zwindykuję
  
 
Ok w takim razie jak za kolegów ręczycie to jutro zadzwonię do Karola niech dodrukuje kalendarzy
  
 
Witajcie.
Dodatkowe kalendarze sa juz gotowe wiec czekam na przelewy oraz dane do wysyłki.
  
 
Przepraszam za slaby kontakt ale pracuje jako kierowca wiec wiecie jak to wyglada. Dziekuje za pamiec Szoko. Marek pieniadze wychodza najpozniejn w piatek wiec w przyszlym tyg bedziesz je miec. Pozdrawiam i dzieekuje.
  
 
Spoko Wadim wszystko mi wyjaśnił. Musiałem się tylko upewnić, że nadal jesteś chętny na kalendarze. Poczekam ile będzie trzeba, pośpiechu nie ma
  
 
Aaaa jestem jestem. Przepraszam za brak odezwu ale przez urwanie głowy nie zaglądam ostatnio na forum. Oczywiście jestem za i poproszę sztukę

Dzieki Felype i Szoko. Staram się dotrzymywać słowo