Aplikacje, które mogą przydać się na drodze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Używacie aplikacji, które mogą przydać się kierowcy na drodze? Wiecie, są różne sytuacje na drogach, nigdy nie wiadomo co się może człowiekowi przytrafić.
  
 
Yanosik
  
 
Yanosika znam, sam mam go u siebie na telefonie. A druga aplikacja to ford service, przydaje się nawet. Więcej aplikacji nie posiadam.
  
 
Yanosika znam, sam mam go u siebie na telefonie. A druga aplikacja to ford service, przydaje się nawet. Więcej aplikacji nie posiadam.
  
 
wiadomo że w telefonie to może być potrzebna jakaś auto mapa, nawigacja bo czasami w obcym mieście to ciężko znaleźć jakąś konkretną ulicę lub miejsce. Ja osobiście mam w telefonie Yanosika bo jest tam możliwość zarówno nawigacji jak i ochrony przed policją. (wystarczy że płacę podatki nie muszę budżetu wspierać płacąc mandaty) a jeszcze dodatkowe funkcje jak informacja o wypadkach czy utrudnieniach na drodze.
  
 
Też używam Yanosika.
  
 
Muszę sprawdzić tego Yanosika, nie słyszałem o nim wcześniej o dziwo
  
 
Z tych dobrych aplikacji,które z całą pewnością przydadzą się na forum,proponuję Google Maps,które są niezawodną i bardzo skuteczną nawigacją,na bieżąco aktualizowaną. Jest zdecydowanie lepsza nić Yanosik
  
 
Janosika mam, ale ostatnimi czasy za dużo tam fałszywych alarmów i człowiek niepotrzebnie panikuje.
  
 
Yanosika nie znam, używam tylko Google maps... u mnie sprawdza się całkiem dobrze..
  
 
Używam Yanosika. Wcześniej Here Maps, ale jakoś nie odpowiadało mi. Google maps jest jeszcze spoko.
  
 
Kiedyś korzystałem z Here Maps, ale teraz już tylko Yanosik