Wtryskiwacze do 2.0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię wtryskiwacz benzyny lub całą listwę z wtryskami do 2.0 bo mi padł jeden wtrysk i na benzynie nie chodzi już wcale
  
 
niech mi ktoś chociaż podpowie nr fabryczny wtryskiwacza do 2.0 bo na allegro ile wtrysków tyle nr
  
 
Wtryskiwacz

Spróbuj tutaj.
Pozdr.
  
 
Robert bardzo dziękuje za pomoc ale jak się upewnić czy to dobry nr seryjny bo na allegro jest ich całe mnóstwo tych nr. ale dziękuję za pomoc. i tak muszę wymienić wszystkie cztery
  
 
Kochani niech ktoś kto dysponuje fabrycznym nr wtryskiwacza benzyny do espero 2.0!! niech mi go napisze bo nie wiem co w ciemno zakupić. na allegro są różne nr 17101649 lub 17102058. bardzo proszę o podpowiedż. moje espero ma vin KLAJA (początkowe bo to automat ale wtryski raczej ma normalne jak każde 2.0 tylko które to są
  
 
Cześć

Poniżej masz zdjęcie z mojego katalogu części. Widać w nim tylko jeden typ wtryskiwacza bez rozdzielenia manual/automat.




Poniżej spis numerów katalogowych. Numeru 17101649 w tym spisie nie ma. Katalog mam z 96roku, później może pojawiły się wtryskiwacze o inych numerach. Jeżeli Twoje Espero ma rocznik 96 lub wcześniejszy, to wychodzi że wtryski 17102058 będą pasowały. A czym się różniły te później wprowadzone to nie wiem. Może ktoś ma nowszy katalog części....


  
 
dzięki Kolego za pomoc. właśnie wróciłem z samochodu. pomimo, że ciemno za pomocą latarki odnalazłem na wtrysku nr fabryczny 17101649, W79, 4295 (ten ostatni bardzo nieczytelny) zresztą wszystkie te nr są bardzo maleńkie naprawdę miniaturowe wręcz. wtryski mam na pewno od nowości nie ruszane . wszystkie katalogi faktycznie podają wskazany przez Ciebie nr. jutro zajmę się tym na poważnie bo w zimie to raczej na lpg nie zagada na zimnym silniku. Nie ukrywam , że byłem (jestem) o krok od chęci utylizacji mojego esperaka ale mam go ponad 11 lat i tak mi go szkoda jakoś
  
 
temat do zamknięcia. wtryskiwacze wymienione. Wymieniłem wszystkie cztery chociaż nie chodził tylko jeden (trzy udało mi się znaleźć nowe oryginały zalegające na magazynie a jeden musiałem zamontować zamiennik ale śmiga jak ta lala. I nr miałeś rację 17102058 jest jak najbardziej prawidłowy. Te oryginały miały właśnie taki nr ale na obudowach i tak figurował podany przeze mnie nr 17101649 jest to to samo. Jak coś mam na zbyciu 3 sprawne wtryski do 2.0 gdyby ktoś potrzebował. wymiana zajęła mi 20 minut.