BMW nie pali z rozrusznika lecz odpala na popych..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,kupiłem ostatnio bmw e36 316i,wczoraj pojechałem po kolege,zgasiłem ją u niego i juz za chwilę nie chciała odpalić z rozrusznika.. Pchnął mnie z górki i odpaliła normalnie,teraz dzieje sie dokładnie tak samo,rozrusznik kręci normalnie ale nie chce odpalić,a na popych odpala. Jeśli ktoś miał podobną sytuację albo wie co może jej być,prosił bym o pomoc.. Dziękuję i pozdrawiam :]
  
 
Sprawdź akumulator, może już ledwo zipie
  
 
Cytat:
2015-10-05 11:23:32, febroN pisze:
Witam,kupiłem ostatnio bmw e36 316i,wczoraj pojechałem po kolege,zgasiłem ją u niego i juz za chwilę nie chciała odpalić z rozrusznika.. Pchnął mnie z górki i odpaliła normalnie,teraz dzieje sie dokładnie tak samo,rozrusznik kręci normalnie ale nie chce odpalić,a na popych odpala. Jeśli ktoś miał podobną sytuację albo wie co może jej być,prosił bym o pomoc.. Dziękuję i pozdrawiam :]




Miałem podobną sytuacje trzeba sprawdzić rozrusznik czy podaje i kreci kręcić może w imadle nawet po zregenerowaniu ale nie podaje mocy a pomógł mi taki gość zajmuje się turbosprężarkami .
AM Serwis gość zna się na turbosprężarkach pomógł mi i w tej kwestii z rozrusznikiem.
693 451 450
  
 
Cytat:
2015-11-04 17:39:13, maxis pisze:
Miałem podobną sytuacje trzeba sprawdzić rozrusznik czy podaje i kreci kręcić może w imadle nawet po zregenerowaniu ale nie podaje mocy a pomógł mi taki gość zajmuje się turbosprężarkami . AM Serwis gość zna się na turbosprężarkach pomógł mi i w tej kwestii z rozrusznikiem. 693 451 450



ale w 316i nie ma raczej turbosprężarki...