Pomocnicy w zakupie auta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, od razu powiem, że nie znam się na autach. Nie wiem do czego służy alternator, ani nie orientuję się we współczesnych nowinkach. Mam budżet 10 tys. zł na auto. Chciałbym znaleźć odpowiednie osoby, które zajmują się wyszukiwaniem aut albo sprawdzaniem. W jakimś magazynie o samochodach (nie pamiętam czy to był motor czy Auto Świat Poradnik?) widziałem artykuł o specjalnych firmach, które zajmują się sprawdzaniem aut za odpowiednią opłatą. Czy ktoś ma może namiary na takie firmy? Czy ktoś wie w którym numerze i jakiego magazynu to było? Widziałem w moim mieście, że jest coś takiego jak rzeczoznawca aut. Warto korzystać z usług kogoś takiego?
  
 
Hej, większość aut w tej cenie jest w kiepskim stanie technicznym i nie można im za bardzo ufać.
Są auta używane, które lepiej znoszą duże przebiegi i próbę czasu; ważny jest jednak model i wersja silnika ale najważniejszy stan ogólny tego konkretnego auta. Ja polecam Volkswageny- nawet jeśli Ci się coś zepsuje, to mechanicy dobrze znają budowę tego auta-wiem, ponieważ  mam znajomych w tej branży
  
 
rzeczoznawca.... przecież taki skasuje dodatkowe kilka stówek, więc jesli kupujesz jakiś droższy samochód to może można skorzystać, ale bez tego to szkoda kasy. Ze znajomym można iść co zna się na samochodach. Mój dziadek był takim ekspertem.