Jaki telewizor kupić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety mój dotychczasowy sprzęt odmówił posłuszeństwa i musze kupić nowy telewizor. Chciałbym kupić jakiś większy, ale zauważyłem, że telewizory są dosyć drogie, szczególnie tych najpopularniejszych marek. Natomiast będąc w Saturnie, znalazłem też coś tańszego, a mianowicie telewizor LED marki Telefunken 50 cali w bardzo atrakcyjnej cenie. I teraz pytanie, czy ktoś z was zna tą markę, macie może jakieś sprzety od nich? Warto taki telewizor kupić, czy lepiej coś droższego?
  
 
Pierwszy raz słyszę o tej marce, ale może warto porównać parametry z innymi telewizorami innych marek? Osobiście lubię bardzo Samsungi.
  
 
sharpa polecam, obraz żyleta i wykończenie super, bez świecącego plastiku.
  
 
Jeżeli chodzi o sprzęt rtv oraz agd to akurat zajmujemy się tym na co dzień i możemy pomóc podczas wyboru,posiadamy artykuły prosto ze sklepów USA w rozsądnej cenie.
  
 
Ja wybrałem 50 calki LCD, ale to było kika lat temu. teraz widziałem te z nowej generacji. Może na taki się skusisz?
  
 
LG ma dobre telewizory. Mam i nie narzekam.
  
 
Na portalach aukcyjnych zatrzęsienie tanich.
  
 
Samsungi teraz stoją nawet w cenie. Dodatkowo mają wszystkie nowsze technologie
  
 
W ubiegłym miesiącu kupowałem nowy telewizor do salonu i zdecydowałem się na model Philips 50PUH6400. Według mnie to najlepszy model tego producenta, jaki dostaniemy w tym przedziale cenowym. Dodatkowo to również największy, bo aż 50-calowy telewizor. Jakby tego było mało ten odznacza się czterokrotnie lepszą rozdzielczością, niż nawet najlepsze telewizory Full HD. Smart TV wykorzystuje system operacyjny Android, co oznacza dostęp do darmowych gier, aplikacji ze sklepu Google Play. Ten umożliwia także łączność z urządzeniami mobilnymi oraz granie w gry za pomocą bezprzewodowej klawiatury, albo pada od konsoli.