Co kupujecie teściowej na święta - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja na urodziny podarowałam teściowej bon do kosmetyczki
  
 
Cytat:
2017-08-28 12:49:44, Bajkowa pisze:
Ja na urodziny podarowałam teściowej bon do kosmetyczki


Z tym bonem do kosmetyczki to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Moja teściowa i mama mają urodziny mniej więcej w podobnym czasie i w tym roku z żoną dla jednej i dla drugiej zafundowaliśmy im wizyty u kosmetyczki i spa.
  
 
Juz święta? Jeszcze nie wiem, ale rok temu kupowaliśmy książki. Moja teściowa jest emerytowaną nauczycielka j. polskiego. Uwielbiała i uwielbia czytać, więc najczęściej są to książki
  
 
Cytat:
2017-09-28 13:19:36, irek23 pisze:
Juz święta? Jeszcze nie wiem, ale rok temu kupowaliśmy książki. Moja teściowa jest emerytowaną nauczycielka j. polskiego. Uwielbiała i uwielbia czytać, więc najczęściej są to książki



To encyklopedie pewnie lubi
  
 
Cytat:
2015-11-18 08:45:08, kamil90 pisze:
Witajcie, co kupujecie teściowej na święta ? Gdyż w tym roku przypadł wybór mnie. Zastanawiam się nad biżuterią, ale pierwszej młodości już nie jest he he


Jeżeli znasz jej gust, to wydaje mi się to sensownym rozwiązaniem
Zawsze możesz jej podarować np. bilet do teatru, opery, kina, myślę, że z chęcią skorzysta
  
 
biżuteria ;p ale coś ładnego do domu jakiś obraz. Lub coś co jest jej potrzebne, suszarka , mikser itp
  
 
Ja dałam swojej teściowej bon do IKEA. Moja mama bardzo lubi dekorować mieszkanie, więc na pewno jej się przyda.
  
 
Mojej tesciowej i mojej mamie dalam na swieta pralinki, wino oraz kosmetyki z linii Złote Ceramidy. Obie panie bardzo zadowolone