Strona internetowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zwracam się do Was z prośbą o radę. Mam problem z moją stroną WWW, ma bardzo małą liczbę odwiedzających. Próbowałam to zmienić reklamując ją na portalach społecznościowych, jednak niezbyt to pomogło. Zastanawiam się co może mi pomóc w takim przypadku. Może pozycjonowanie w wyszukiwarce to dobry pomysł? Macie jakieś propozycje? Polecicie coś?
  
 
Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie to znam gościa, który to świetnie robi. Współpracuje z nim już półtora roku. Jestem mega zadowolony. To jego e-mail: mkondraciuk3@gmail.com
  
 
Oczywiście, że pozycjonowanie. Na początek audyt seo.
  
 
Sama tego nie zrobisz, skorzystaj z pomocy specjalistów. Trzeba mieć naprawdę solidną wiedzę o wyszukiwarkach, żeby nie dostać kary od Googla
  
 
Cytat:
2016-02-08 11:18:41, KasiaMikina pisze:
Sama tego nie zrobisz, skorzystaj z pomocy specjalistów. Trzeba mieć naprawdę solidną wiedzę o wyszukiwarkach, żeby nie dostać kary od Googla


Jak już trochę poczyta o najpopularniejszych błędach, to naprawdę ciężko będzie dostać kare "przez przypadek".

Przede wszystkim - nie wpychanie wszędzie słów kluczowych bez odmiany. Google teraz bada treść w sposób semantyczny. Czyli bardzo podobnie do człowieka. Słowa kluczowe powinny pojawiać się w tekstach ale w naturalny sposób, w odmianie itp.

Druga sprawa - TYLKO unikalne treści. I to się tyczy zarówno tekstów na stronie www, jak i wklejanych gdzieś w internecie (np. marketing szeptany z linkiem do Ciebie). Jeśli wszystkie komentarze będą takie same, to zostanie to zauważone. Już nie mówiąc o jakiś generatorach treści, portalach z ogłoszeniami, itp.

Strony udostępniają darmowy audyt Seo online, można sprawdzić ogólnie jakie błędy są na stronie i samemu je usunąć. Czyli dodać nagłówki, unikalne tytuły, podpisy ALT do zdjęć, do linków też podpisy.
Częste aktualizacje, nowości na stronie też są na plus. 1 raz w tygodniu lub trochę częściej podrzucać sitmape do indeksacji. Połączyć Google Analytics i Search Console - dzięki temu jest wgląd, po jakich frazach ludzie szukają Twojej witryny.

I też bardzo ważna rzecz - strona przystosowana do urządzeń przenośnych. Google udostępnia możliwość sprawdzenia, czy strona jest ok dla mobili, wystarczy poszukać.
  
 
Matarnek bardzo dobrze to wyjaśnił, dzięki, mi też się przydało

[ wiadomość edytowana przez: Rezonans dnia 2016-02-11 14:55:41 ]
  
 
pozycjonowanie to podstawa, bez tego nie ma opcji żeby były wejścia na stronę. Może na monser zna dobrego kolesia to do niego napisz i zapytaj, zawsze to lepiej uzyskać odpowiedź od kogoś, kto się tym zajmuje na co dzień. Drogie to nie powinno być, no chyba, że chcesz się pozycjonować na frazy w stylu "sklep internetowy"
  
 
Cytat:
2015-12-02 20:47:37, lauramot pisze:
Zwracam się do Was z prośbą o radę. Mam problem z moją stroną WWW, ma bardzo małą liczbę odwiedzających. Próbowałam to zmienić reklamując ją na portalach społecznościowych, jednak niezbyt to pomogło. Zastanawiam się co może mi pomóc w takim przypadku. Może pozycjonowanie w wyszukiwarce to dobry pomysł? Macie jakieś propozycje? Polecicie coś?



Pozycjonowanie - tak. Nawet już tutaj dyskusja była na ten temat. Ale to długi proces - z tego co wiem.