Zlot LKP 15-17 LIPIEC 2016

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Korzystając ze sposobności świątecznej, kiedy jestem w domu - chciałem zaproponować spotkanie klubowe na 2016 rok.





Forma zbliżona do sielskich "agro-wczasów" czy jak to tam teraz nazywają.

Okolice Złotego Potoku (jura Krakowsko-Częstochowska).

Pojemność około 10 maszyn ale nikogo z kwitkiem nie puścimy, wszystkich się ulokuje.

Warunki skromne ale spokojnie na odpoczynek w miłym gronie wystarczą.

Grile, ogniska, wypady na zamki, pustynie, lasy, pstrągi etc.

Kto 'pierwszy' ten lepszy (łóżko) a kto 'drugi' też nie traci (śpiwór) wszystko pod dachem z prądem i wodą, kuchnią i toaletą.

Chyba żeby pojawiła się rodzinka to myślę że ustąpicie wyrka...

Czas około letni (z ciepłą nocą) - do uzgodnienia z Kolektywem.

Liczba dni - dumam nie więcej jak 2 chyba że się ujawni kuchmajster to 3...5.

Koszty - liczę wstępnie 5 PLN za maszynę na dzień (muszę podliczyć, bo może wyjść mniej - na pewno nie więcej)

Ogólnie wyjdzie "w czeskim wydaniu" z dachem nad głowa, maszyną pod samym oknem, lepszą kuchnią (wyposażenie) i łazienką. Ale bez lotniskowych a_trakcji. Teren zamknięty - można zabrać dzieci, aparaty czy żony.





Czekam na sugestie i propozycje. Zastrzegam jednocześnie troszkę dłuższy czas odpowiedzi bo wędruję po Europie.



Pozdrowienia,

   Valery


  
 
Ja za.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ja tez
  
 
Punkt obowiązkowy.
  
 
Jeżeli chodzi o mnie to jestem na tak.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Grile, ogniska, wypady na zamki, pustynie, lasy, pstrągi etc.

O, bracie. To nie ma się co zastanawiać,





A tak całkiem serio to proponuję tegoroczną formułę piątek (dojazd, wieczorna integracja), sobota (główny dzień zlotu) i niedziela (szybkie leczenie ewentualnego kaca powrót). Każdy dojeżdża wedle możliwości czasowych. Co do terminu to z uwagi na fakt, że nakręciłem wstępnie dwie osoby z naszego forum na zlot w Estonii (prawdopodobnie lipiec) a pewnie znajdą się też tacy, którzy zechcą odwiedzić i Czechy i/lub Węgry chciałbym, żeby nasz wypad nie kolidował czasowo z resztą tychże zlotów. Da się to spokojnie załatwić.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Znalazłem namiot. Jestem na tak.
  
 
bardzo chętnie się pojawię
  
 
też chce
  
 
tez chetny
  
 
I mnie dopisać.
  
 
Coś mi się wydaje, że to będzie extra integracja, a nasze pojazdy będzie widać z kosmosu.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
A więc... lista już się mocno wyrysowała:
Zapowiada się kameralna, dobra zabawa z przygodami - jak zawsze w naszym gronie.

1. SzokoLada
2. glod
3. Cezary_84
4. andrzej_krakow
5. emde
6. Nowy_
7. Broda240z
8. morphio
9. gregoryj
10.igiers
11.Valery

Nie trzeba zabierać namiotu, ale jeśli ktoś będzie miał taką ochotę to jak najbardziej jest taka możliwość
Potrzeba będzie zabrać ze sobą coś wygodnego pod zadek, śpiwór czy koc oraz karimatę. Ewentualnie materiał przyszykować - siennik zdziałamy.
Jeśli się tak przytrafi że ktoś nie weźmie (czy nie posiada) śpiwora to zostaje tylko łóżko.

Prośba do Emde coby wziął we wstępne ramy termin zlotu jako biegły w imprezach na ten rok.
Potem ustalimy dokładnie coby wszystkim termin pasował! Myślę że mając zapas kilku miesięcy nie będzie wtedy kłopotu z wyjazdem

P.S.
...czekam dalszych propozycji czy sugestii co do liczby dni i terminu a może np. 'cateringu' etc.
ew. jakaś lista kto czym dysponuje - np. kociołek żeliwny, projektor filmowy, matryca do dollarów etc.

  
 
Cytat:
2016-01-03 17:46:22, Valery pisze:
Prośba do Emde coby wziął we wstępne ramy termin zlotu jako biegły w imprezach na ten rok.


A może lepiej będzie jak każdy z listy wrzuci swoją datę i wybierzemy najczęściej powtarzającą się ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja chyba nie będę mógł w czerwcu, bo planuje wyjazd na Hawaje.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
puki co jestem otwarty na wszelkie terminy, na Hawaje nie jadę a znając życie, żoneczka wymyśli mi urlop z młotkiem i kielnią
  
 
Jeśli termin nie będzie kolidował ze Zlotem Ogólnopolskim LKP (Lancia Klub Polska ) - jestem na tak. Bardzo chętnie przekimam się pod namiotem.
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. mam dużą nadzieję przyjechać własną Ładą
  
 
Pany ja również się piszę na wyjazd !
1. SzokoLada
2. glod
3. Cezary_84
4. andrzej_krakow
5. emde
6. Nowy_
7. Broda240z
8. morphio
9. gregoryj
10.igiers
11.Valery
12.djmarkus
  
 
Ja też się piszę

1. SzokoLada
2. glod
3. Cezary_84
4. andrzej_krakow
5. emde
6. Nowy_
7. Broda240z
8. morphio
9. gregoryj
10.igiers
11.Valery
12.djmarkus
13. felype
  
 
Zagapiłem się

1. SzokoLada
2. glod
3. Cezary_84
4. andrzej_krakow
5. emde
6. Nowy_
7. Broda240z
8. morphio
9. gregoryj
10.igiers
11.Valery
12.djmarkus
13. felype
14. Rafako