Zlot LKP 15-17 LIPIEC 2016 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem zgodny. Z racji odległości powinienem się pokazać.
  
 
8...10 LIPIEC
  
 
Chętnie się pojawię po raz pierwszy na zlocie, bo jestem z Częstochowy. Poza tym w razie potrzeby oferuję perfekcyjną znajomość terenu z racji wspinaczki, jaskiń oraz wspaniałych okolic do jazdy góralem(mtb) i nie tylko.
  
 
Ależ się zapowiada pięknie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Oba terminy pasują.
  
 
Jakie rozrywki planujemy?

Jakieś przejazdy po okolicy wedle "mapy rajdowej"? (ZGODNIE z przepisami o RD)
jakieś konkursy na terenie bazy?
koniecznie giełda zlotowa!,

Nie wypada, nie zaprosić kolegów z innych klubów bo się mogą "pogniewać"? (bo nas zapraszają co roku), Wiec i poziom powinien być podobny. (nie byłem więc sie nie wypowiadam).

Kiedyś były robione jakieś: puchary, dyplomy (czy wracamy do tradycji)? lecz kiedyś Nas było sporo, a teraz pewnie z listy zostanie 6-8 os.

Pozdrawiam
igiers




  
 
Cytat:
2016-02-24 09:11:03, igiers pisze:
Jakie rozrywki planujemy? Jakieś przejazdy po okolicy wedle "mapy rajdowej"? (ZGODNIE z przepisami o RD) jakieś konkursy na terenie bazy? koniecznie giełda zlotowa!, Nie wypada, nie zaprosić kolegów z innych klubów bo się mogą "pogniewać"? (bo nas zapraszają co roku), Wiec i poziom powinien być podobny. (nie byłem więc sie nie wypowiadam). Kiedyś były robione jakieś: puchary, dyplomy (czy wracamy do tradycji)? lecz kiedyś Nas było sporo, a teraz pewnie z listy zostanie 6-8 os. Pozdrawiam igiers



Przeczytaj od samego początku temat, to będziesz wiedział, co i jak z tym zaproszeniem i rozrywką.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ja wolę pierwszy lipcowy termin. Bliżej wypłaty.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
emde pisze: Ja wolę pierwszy lipcowy termin. Bliżej wypłaty.



dokładnie jeszcze będzie
  
 
Dla mnie równiež oba terminy pasują
  
 
Dysponuje ktoś kamerką GoPro ? Może by tak filmik zmontować po zlocie i puścić w nety ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde ja operuje Aparatem Nikon D3200 napewno coś posklejam
  
 
Chłopaki, ustalimy wreszcie konkretną datę ? Wczoraj rozmawiałem z kolegą z Litwy. Wypytywał też o dokładny termin naszego zlotu. Jeśli będzie mieć możliwość to chętnie przyjedzie do nas swoją Kopiejką. Część osób może ją kojarzyć z Węgier, z 2013 roku:



Głupio było powiedzieć, że data jeszcze nie ustalona... Napisałem mu te dwa terminy (pierwszy i drugi weekend lipca)...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja myślę, że administratorem w tym przypadku jest Walery i to on ustali, tak jak mu to będzie pasowało. Nie można na niego naciskać, bo chłopak zrobił dla nas kawał roboty. A termin w tym przypadku nie jest aż tak ważny, bo i tak nikt do nas nie przyjedzie. Nie potrzebne ubijanie piany.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2016-03-28 20:18:34, SzokoLada pisze:
A termin w tym przypadku nie jest aż tak ważny, bo i tak nikt do nas nie przyjedzie. Nie potrzebne ubijanie piany.


Zajebiste masz podejście. Naprawdę.

Przeczytaj proszę:

"When is polish meeting ? Any information ready? (...) A ok i see its still in process. Let me know when you know more. If im arround i may come"

Jeśli nie znasz angielskiego, niech ktoś ci przetłumaczy.

Gdyby nikt się nie afiszował wstępnie z zagranicy, w ogóle nie poruszałbym tego tematu. Ale skoro jest opcja, że ktoś z zagranicy może nas wyjątkowo nawiedzić może warto byłoby trochę pomóc koledze w podjęciu decyzji o przyjeździe. Nie mam absolutnie nic do Walerego, zgłosił się na organizację zlotu i chwała Mu za to. Ale co jak co, termin powinniśmy już dawno wspólnie ustalić.

Żeby wszyscy mieli takie podejście jak Wadim, nie jeździlibyśmy w ogóle do Czech, Węgier itd. bo zwyczajnie nikt by nas tam nie zaprosił, nie byłoby żadnego infa.

Łatwo napisać o "biciu piany". A potem na zlocie wielkie zdziwienie, że ciągle te same osoby...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
To ty chyba nie rozumiesz, ze ten zlot jest raczej prywatny, a nie miedzynarodowy. Jezeli kolega twoj chce przyjechac, ma dane wlasnie tutaj i moze zaplanowac sobie wyjazd na lipiec, +- 2 tygodnie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Witajcie,
jak pisałem wcześniej nie zaglądam często na forum z racji mojej pracy.

Pora podać więcej szczegółów na nasze spotkanie LKP 2016

Lista uczestników:
1. SzokoLada
2. glod
3. Cezary
4. andrzej_krakow
5. emde
6. Nowy
7. Broda240z
8. morphio
9. gregoryj
10.igiers
11.Valery
12.djmarkus
13. felype
14. Rafako
15. Astro

Większość opowiedziała się za terminem 8-10 LIPIEC i taki pozostaje jeśli ktoś będzie chciał zostać dzień, dwa dłużej nie będzie problemu – sam w tym czasie mam urlop.


Jeszcze raz przypomnę co i jak:
Warunki będą skromne(!) ale spokojnie na odpoczynek w miłym gronie wystarczą. Forma zbliżona do sielskich "agro-wczasów". Grill lub ognisko, wypady na zamki, pustynie, lasy, pstrągi etc. więc można połączyć to z przejazdem kolumną pomiędzy kilkoma atrakcjami turystycznymi i na koniec odwiedzeniem zajazdu/knajpy w jakiś dzień – zapytam wtedy wcześniej o jakieś rabaty.

Koszty – myślę pozostaną bez zmian - liczę wstępnie 5 PLN za maszynę na dzień (muszę podliczyć, bo może wyjść mniej - na pewno nie więcej) Zużyte media i środki czystości muszą zostać pokryte + ew. inne wydatki.

Ogólnie wyjdzie "w czeskim wydaniu" ale z dachem nad głowa, maszyną pod samym oknem, lepszą kuchnią (wyposażenie) i łazienką. Ale bez lotniskowych a_trakcji czyli bardziej stacjonarnie tak jak na ostatnim krajowym spotkaniu. Namioty nie będą potrzebne! Mamy do dyspozycji cały budynek. Jedynie karimaty i śpiwory plus coś do siedzenia i niezbędnik kulinarny.

Żeby wszystko udało się jak najlepiej zwracam się w tym miejscu do Was o pomoc w organizacji. Oczywiście kto będzie chciał i mógł.
Jest jedno większe pomieszczenie na placu – chciałem zorganizować wieczorny seans filmowy na projektorze – mógłby ktoś taki ze sobą zabrać? Audio postaram się zorganizować.
Kolejna sprawa to grill – ja niestety nie mam takiego ustrojstwa w posiadaniu. A Może by kociołek na Pieczonkę albo coś innego?
Piłka do siatki etc. (może uda mi się zorganizować stół do tenisa – siatkę i rakietki mam)

Jak zwykle czekam Waszych pomysłów – organizuję wszystko we własnym zakresie dlatego wszelkie wskazówki mile widziane!

Miejsce spotkania to kilka kilometrów od Złotego Potoka (śląskie). Dokładną lokalizację z numerami tel., obszerniejszym info itp. wyślę wszystkim zapisanym na listę osobom na PW do końca marca. Powodów jest kilka – między innymi to że spotkanie jest kameralne i niekomercyjne! Natomiast medium forum jest publiczne. Mamy jak zawsze wspólnie i w znakomitym gronie spędzić parę dni w roku.
Lista nie jest sztywna. Do ostatniej chwili jest możliwość dołączenia! W razie wątpliwości przypominamy sobie nasze ostatnie spotkania w gronie LKP te krajowe i zagraniczne


Pozdrawiam
Valery
  
 
Widzę, że niektórzy Koledzy są zniecierpliwieni sytuacją (mamy jeszcze 101 dni) – pozostaje mi przeprosić, ale pamiętajcie! Nie mam doświadczenia w takiej organizacji spotkań. Wszystko robię żebyśmy mogli się razem spotkać jak co roku. Cieszę się że od kilku lat z powodzeniem udało się wznowić nasze coroczne zloty LKP.
Chciałem aby nasze tegoroczne spotkanie było zarówno ciekawe, obszerne w atrakcje jak i w miarę możliwości bez kosztowe. Moim skromnym zdaniem koszt rzędu kilku złotych za dobę noclegową w budynku i z ogrodzonym parkingiem nie jest zbyt wydumany. Do tego ciekawa lokalizacja w miarę centralnego obszaru kraju. Dzięki temu myślę nikt nie będzie ważył czy jest sobie w stanie pozwolić na uczestnictwo. Nie ma przecież również przymusu przyjazdu własnym, czy w ogóle samochodem!
Kolejna sprawa - miałem nadzieję na większy odzew z datą – nie wszyscy z listy odpisali więc podjąłem decyzję na podstawie większości. Nigdy nie uważałem demokracji za idealny ustrój, ale w tej sytuacji trzeba było ruszyć z tematem.
Jeśli ktoś przez tak postawione przeze mnie sprawy zrezygnuje bądź nie wyrazi chęci na uczestnictwo to mogę tylko poprosić - niech taka osoba zasięgnie języka u forumowych Kolegów, którzy jeżdżą na zloty i zasięgnie opinii na mój temat jako osoby. Ja po prostu chciałem aby ten rok również zakończył się ze spotkaniem klubowym „na koncie”.
Nic nie stoi naprzeciw temu aby zorganizować jeszcze jeden zlot! Zamówimy komercyjną bazę noclegową albo spotkamy się w miejscu publicznym i myślę też będzie świetna zabawa.

Decyzję pozostawiam Wam

Raz jeszcze pozdrawiam - Valery
  
 
Tomek, luzik, jak będzie buda z dachem nad głową, z prądem, ciepłą wodą i bez szczurów to będzie ok, przynajmniej się lata licealne i studenckie przypomną- czyli przełom lat 80 i 90 😉

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Dla mnie bajka warunki okej. Będe ładzianą. Za rok kto wie może wkońcu kemping który sobie obiecuje kupie i z nim przyjade.