Espero sprzedam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, po 7 latach przyszedl czas na rozstanie z moja maszyna,trafila sie okazja zmienilem samochod i espero wystawilem na sprzedaż. Jesli nie bedzie chetnych bede musial go zezłomować
espero 1.5 96r
  
 
sprzedane za 1700 po 3 dniach od wystawienia
  
 
ja swoje dziś sprzedałem. po 12 latach użytkowania. wystawiłem za 2100 i sprzedałem za 2 tyś. uznałem, że nie potrzebuję dwóch samochodów. nie powiem, łezka się zakręciła jak odjeżdżał....
  
 
Witam,

Nie mogę niestety założyć nowego wątku - pozwoliłem sobie tutaj napisać ogłoszenie.

Do sprzedania Daewoo Espero
Samochód został zakupiony przez nas w polskim salonie w 12.1998r. jako nowy i od tego czasu jest w naszej rodzinie.

Auto w dobrym stanie technicznym. Bez problemu przechodziło przeglądy okresowe. Wszystkie naprawy były wykonywane na bieżąco.
Prowadzona była ewidencja wszystkich wymian i napraw. Na większość rzeczy mam rachunki.

Auto posiada:
- aktualne badania techniczne (02.2017) i ważną polisę OC.
- instalację LPG (data ważności butli 06.2018r)
- hak (praktycznie nie był używany)
- bardzo wygodne przednie fotele (z Opla Omegi - fotel kierowcy podnoszony elektrycznie)
- opony zimowe (dwie sztuki z 2014 roku)
- nowy porządny akumulator z gwarancją (zakupiony w kwietniu 2016r)
- blokadę skrzyni biegów
- centralny zamek z alarmem, dwa komplety kluczyków

Z rzeczy które nie działają: podnoszenie tylnej lewej szyby, nie zawsze otwiera się blokada wlewu paliwa, przecieka bagażnik, jest niewielki wyciek oleju z silnika (bez znaczenia na przeglądzie okresowym). Auto miało niewielką kolizję bez wpływu na zawieszenie i el. konstrukcyjne (posiadam zdjęcia). Z tego powodu wymieniony był tzw. nosek, zderzak i przednie lampy na oryginalne nowe.
Wcześniej było malowane prawe lusterko i klapka wlewu paliwa. Poza tym lakier na pozostałych elementach jest oryginalny. Przebieg auta to gwarantowane 218kkm.
Problemem w każdym espero jest rdza. Z powodu rdzy były wymienione progi. Ranty, dolne części drzwi i nadkola musiały zostać zabezpieczone farbą antykorozyjną.
Jest to samochód bardzo tani w eksploatacji. Jeździliśmy w dalekie trasy i nigdy nas nie zawiódł (90% przebiegu auta to trasa).

Auto do obejrzenia w miejscowości Sokółka.
Jeśli chcesz tani samochód bez niespodzianki to zapraszam! Proszę pisać. Zdjęcia podeślę na maila. Cena wywoławcza to 2100zł.
  
 
Espero sprzedane.