Jakie gry polecacie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem tu nowy
Od kilkanastu lat jeżdzę na manach po Europie i przyznam że uwielbiam to
W wolnym czasie też za kółkiem, ale wirtualnie Niedawno sprawiłem sobie American Truck Simulator i zostałem amerykańskim truckerem rodem z filmów
A wy? Graliście? Co polecacie?



[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-02-28 23:18:52 ]
  
 
Ja polecam symulatory farm W necie znajdziesz sporo recenzji także mam nadzieję, że się spodoba
  
 
Grałem kiedyś w Truck Simulatora, spoko sprawa. Gdzieś na yt jest filmik ze śląską wersją językową, pamiętam, że się skręcałem ze śmiechu jak go oglądałem. : D
  
 
Cytat:
2016-03-03 14:36:54, Josiek pisze:
Grałem kiedyś w Truck Simulatora, spoko sprawa. Gdzieś na yt jest filmik ze śląską wersją językową, pamiętam, że się skręcałem ze śmiechu jak go oglądałem. : D



Też to kojarzę

Spraw sobie American Truck Simulatora, gorąco polecam. Świetny realizm. Jest na Steamie za rozsądne pieniądze. Mają do niego dodawać kolejne stany w przyszłości
  
 
Witam, ja ostatnio grałem w Assetto Corsa, bardzo polecam tą grę
  
 
Najnowsze Gran Turismo
  
 
Cytat:
2016-02-28 19:07:57, gogolew pisze:
Jestem tu nowy Od kilkanastu lat jeżdzę na manach po Europie i przyznam że uwielbiam to W wolnym czasie też za kółkiem, ale wirtualnie Niedawno sprawiłem sobie American Truck Simulator i zostałem amerykańskim truckerem rodem z filmów A wy? Graliście? Co polecacie? [ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-02-28 23:18:52 ]



American Truck gorąco polecam. Jeśli ktoś grał w ETS, tutaj odnajdzie się bezbłędnie. To po prostu lepsza wersja!
  
 
Cytat:
2016-03-12 18:11:30, anita88 pisze:
American Truck gorąco polecam. Jeśli ktoś grał w ETS, tutaj odnajdzie się bezbłędnie. To po prostu lepsza wersja!



Cześć Anitka
Czym jeźdżisz w ATS?
BTW czytałem że następne DLC wyjdzie z Arizoną. Czyli znowu pustynne klimaty
  
 
Forza Motorsport!
  
 
Cytat:
2016-03-20 18:22:02, gogolew pisze:
Cześć Anitka Czym jeźdżisz w ATS? BTW czytałem że następne DLC wyjdzie z Arizoną. Czyli znowu pustynne klimaty


Wszystkim

Tak, też słyszałam że arizona. Podobno są też jakieś modyfikacje, że można gdzieś po Alasce jeździć ale nie widziałam jeszcze. Sprawdzę stronę Americana
  
 
Cytat:
2016-03-27 00:43:42, anita88 pisze:
Wszystkim Tak, też słyszałam że arizona. Podobno są też jakieś modyfikacje, że można gdzieś po Alasce jeździć ale nie widziałam jeszcze. Sprawdzę stronę Americana



Ale odpowiedź

Modyfikacji nie znam. Czekam po prostu na to co twórcy Americana dadzą - liczę na dużo patrząc na jakość podstawowej gry
  
 
Cytat:
2016-02-28 19:07:57, gogolew pisze:
Jestem tu nowy Od kilkanastu lat jeżdzę na manach po Europie i przyznam że uwielbiam to W wolnym czasie też za kółkiem, ale wirtualnie Niedawno sprawiłem sobie American Truck Simulator i zostałem amerykańskim truckerem rodem z filmów A wy? Graliście? Co polecacie? [ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-02-28 23:18:52 ]


ja jestem zakochana w gtV
  
 
A ja gram w Euro Track Simulator 2
  
 
Polecam American Truck Simulator Świetna gra
  
 
Ja jako zapalony fan driftu polecam grę CarX Drift Racing. Przeszedłem ją całą kilkukrotnie. To się nie nudzi, jeśli ktoś lubi drift.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-06-30 19:20:31 ]
  
 
Cytat:
2016-02-28 19:07:57, gogolew pisze:
Jestem tu nowy Od kilkanastu lat jeżdzę na manach po Europie i przyznam że uwielbiam to W wolnym czasie też za kółkiem, ale wirtualnie Niedawno sprawiłem sobie American Truck Simulator i zostałem amerykańskim truckerem rodem z filmów A wy? Graliście? Co polecacie? [ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-02-28 23:18:52 ]



Ja Grałem bardzo dużo ale stwierdziłem ostatnio że szkoda czasu na gry.
  
 
NFS 2, najlepsza wersja. Polecam serdecznie.
Ew. możesz jeszcze spróbować w najnowsza wersję colina, klasyk rajdów



[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-07-19 18:06:01 ]
  
 
również polecam NFS
  
 
Cytat:
2016-02-29 02:34:31, milosnik12 pisze:
Ja polecam symulatory farm W necie znajdziesz sporo recenzji także mam nadzieję, że się spodoba



to chyba dla osób co mają specyficzne zainteresowania
  
 
Nie znam dobrych gier niestety. Polecam skrable