Jakie gry polecacie? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2017-06-20 23:38:00, sport_mari pisze:
Diablo III, Gta V, Skyrim! Moje ulubione



GTA średnio mi przypadło do gustu. jednak w Diablo III gram sobie jak najbardizej i przyznaję, że jest to jedna z gier, które są moim zdaniem najlepsze jeśli chodzi o rozgrywkę. Nie znudzi mi się praktycznie nigdy. Grałem w Diablo, w Diablo II oraz teraz gram sobie w Diablo III i wszystkie super.
Jak mi sie juz nie chce grać solo to włączam sobie tak poza tym grę, w której mogę sobie pograć z kimś innym.Lubię sobie na przykład pograć w kasynie internetowym. Głównie w pokera.
  
 
ja to zwykle w jakies kierki, moze ewentualnie zbijanie kulek.
  
 
Skyrim, Wiedźmin, fajne gierki, ale trzeba na nie sporo czasu i bardzo wciągają
  
 
Wiedźmina zdecydowanie polecam. Super gra !
  
 
W zasadzie to co kto lubi ale polecam Spintires jeśli chodzi o samochodowe, takie jeżdżenie wielkimi ruskimi ciężarówkami po Syberii. Jazda w błocie sprawia nie lichą frajdę a wydostanie się z niego przy pomocy innego gracza, czy też wbudowanej wciągarki daje dużo satysfakcji.
  
 
Klasycznie. Assetto Corsa jak macie kiere lub VR. Wiesiek - must play. Na mocne kompy i dużo czasu AC: Origins. Turniejowa rywalizacja w multiku fps - CSGO. Hardcorowe RPG - DiscoElysium.
Soulslike trudny - Sekiro. Soulslike łatwy- Jedi Fallen Order. Jeśli chodzi RTS to bodajże War Selection zapowiada sie swietnym rtsem w multi na 63 graczy. Tak skromnie dodam ze w Titanfalla 2 też warto zagrać
  
 
Dla mnie nieśmiertelna jest gra GTA V
  
 
Witam,
A może są tu fani gier ale tych planszowych?
  
 
są tu jacyś gracze na playstation? mój psn SZUpl zapraszam do dodawania, gram w CODy i The Division
  
 
Siemka .u mnie od kilku lat cunter strike 1.6 niezmniennie jedna mapa de dust 2 ;P
  
 
Ja polecam Horizon Zero Dawn. Super gierka przygodowa. Albo Pillars of Eternity dla miłośników rpg.
  
 
wiedzmin 3 najlepszagiera
  
 
Jeśli lubicie "staroszkolne" RPG, to może Wam się spodobać Pillars of Eterniy. Ja gram w to na Xbox One. Mega mnie wciąga, przechodzę już drugi raz. Jak wpadnie jakaś dodatkowa kasa to się skuszę na pewno na drugą część, bo podobno jest jeszcze lepsza.
  
 
Ja bym pograł w przygodówkę ze starej Amica a mianowicie w Super Frog super gra to była szkoda że nie ma teraz takiej w wersji na konsolę.
  
 
Portal 1 i Portal 2. Uważam, że to obowiązkowe pozycje dla fanów gier komputerowych.
  
 
@Piter12 - super frog, gość co przypomniał
  
 
Ja uwielbiam prawo dżungli, jest to może trochę brutalna gra, ale daje dużo zabawy i frajdy
  
 
Cytat:
2016-02-28 19:07:57, gogolew pisze:
Jestem tu nowy Od kilkanastu lat jeżdzę na manach po Europie i przyznam że uwielbiam to W wolnym czasie też za kółkiem, ale wirtualnie Niedawno sprawiłem sobie American Truck Simulator i zostałem amerykańskim truckerem rodem z filmów A wy? Graliście? Co polecacie? [ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-02-28 23:18:52 ]



Moze i warto jest pograć
  
 
Cytat:
2016-02-28 19:07:57, gogolew pisze:
Jestem tu nowy Od kilkanastu lat jeżdzę na manach po Europie i przyznam że uwielbiam to W wolnym czasie też za kółkiem, ale wirtualnie Niedawno sprawiłem sobie American Truck Simulator i zostałem amerykańskim truckerem rodem z filmów A wy? Graliście? Co polecacie? [ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-02-28 23:18:52 ]



Moze i warto jest pograć
  
 
Moja ulubiona Wiedźmin 3 Ale Fall Guys też jest spoczko z takich online