Kultowe Autobusy PRL - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To dobrze wiedzieć, że to testowe wydanie
I tak co do przyszłej kolekcji Kultowych autobusów PRL, to skupię się na polskich autobusach oraz produkcji naszych bratanków. Madziarskich Ikarusów. Co do czeskich i radzieckich to tak podejdę jako 2 kategoria
  
 
Cytat:
2016-04-08 22:46:29, mentos92 pisze:
To dobrze wiedzieć, że to testowe wydanie I tak co do przyszłej kolekcji Kultowych autobusów PRL, to skupię się na polskich autobusach oraz produkcji naszych bratanków. Madziarskich Ikarusów. Co do czeskich i radzieckich to tak podejdę jako 2 kategoria



Przynajmniej już od początku informują że będą też w kolekcji pojazdy zachodnie Na pewno takie autobusy jak Autosan, Jelcz, Star, Karosa, Tatra, Ikarus, Sanos, Zemun itp. kupię obowiązkowo Ale jak wystartuje kolekcja regularna to prenumerować nie będę
  
 
Ja również zamówiłem prenumeratę, z tego względu, że i tak miałem zamiar kupić pierwsze numery, a tak jak w sporej części kraju to i u mnie nie można ich dostać stacjonarnie Jeszcze zobaczę jak z dostępnością jest w Łodzi. A jeśli jest to seria testowa, to może coś będziemy mieć w gratisie za zainteresowanie
  
 
Piszę do tych, którzy mieli lub mają prenumeratę KAP, ZK lub Kultowych wozów policyjnych.
Jak wygląda prenumerata deagostini. Ponieważ chciałbym mieć te autobusy, jeśli przekształcą w normalną to zrezygnuje Jednak słyszę głosy, że przy prenumeracie wersji testowej można dostać gratis te modele. Dlatego pytam oraz interesuję się tą "testową" prenumeratą.
Czy faktycznie, zgłoszenie prenumeraty przy wersji testowej, testowe numery danej kolekcji były za darmo ?
Czy za przesyłkę płaci się przy odbiorze, a jeśli nie to czy jest dołączony jakiś druczek żeby zrobić opłatę za prenumeratę (normalne wydanie)?
Jak wygląda rezygnacja z prenumeraty w razie czego?

Prosiłbym o rzetelną odpowiedź w tej kwestii
  
 
To testówka. Mozesz zamawiać bez obaw o zapłate. Dostaniesz może 2-3 numery i podziękowanie za zainteresowanie serią, oraz ankiete do wysłania.
  
 
Przed chwilą złożyłem zamówienie na prenumeratę autobusów oraz wypełniłem ankietę.
Zobaczymy co będzie dalej
Czekamy 4 lub więcej tygodni i się okazę jak to wygląda
  
 
Cytat:
2016-04-11 13:06:36, Kolekcjoner1970 pisze:
To testówka. Mozesz zamawiać bez obaw o zapłate. Dostaniesz może 2-3 numery i podziękowanie za zainteresowanie serią, oraz ankiete do wysłania.



A czy jest taka mozliwosc ze mimo wypelnienia formularza zgloszeniowego DeA moze nam nic nie przyslac?

Mimo tego ze nawet na nasza poczte mailowa przyszlo podtwierdzenie, ze "Dziękujemy za zamówienie prenumeraty...” i ze termin realizacji wynosi okolo miesiaca?

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-04-11 14:11:00 ]
 
 
Gdy odziałem polskim zarządzali Polacy, tradycją było wysyłanie modeli z serii testowej wraz z dodatkowym prezentem i listem z podziękowaniem do osób które złożyły zamówienie prenumeraty.
Teraz jak już pisałem oddział polski wpadł pod zarząd niemiecki i nie wiadomo jak to będzie. Dodatkowo przy składaniu zamówienia na autobusy jest informacja że zamawiający zobowiązuje się zapłacić za przesyłkę.

Kolekcja Kultowych Autobusów jest serią testową. Gdy będzie miała pojawić się seria właściwa to zobaczymy spoty reklamowe w TV.
  
 
W modeliku razi jedynie brak plastikowych ścianek. Trzeba demontować zderzaki, aby dobrać się do środka.

Wymiary modelika:
długość: 127mm
szerokość: 32mm
wysokość: 42mm
średnica koła: 14mm

Kilka własnych fotek:










  
 
Gratuluje zakupu, ze Ci sie udalo. Autosan bardzo fajnie sie prezentuje. Pewnie posypie sie znow fala negatywnych opinii ale za dyche jest super.
 
 
Dune- wyraznie pisze na ulotce "wysyłka zawsze GRATIS".
  
 
Nie piszę o kosztach wysyłki, tylko o płatności za zawartość przesyłki. Przyznaję nie precyzyjnie się wyraziłem.

Dokładnie chodzi mi o zapis "zamawiam i potwierdzam zobowiązanie zapłaty".
  
 
Cytat:
2016-04-11 21:15:41, Kolekcjoner1970 pisze:
Dune- wyraznie pisze na ulotce "wysyłka zawsze GRATIS".



JEST NAPISANE. Polska język, trudna język.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
kolega jat02 z sasiedniego forum napisal:

Jeszcze "ciepła" informacja od przemiłej Pani z BOK DeA

--- ograniczona dystrybucja modeli do sprzedaży detalicznej związana jest z ilością posiadanych modeli
--- to nie jest seria testowa lecz pełnowymiarowa prenumerata
--- modele zamawiane są na bieżąco , stąd problemy z kupnem -
-- są przewidywane zmiany w wydawanych numerach , ewentualne sugestie z dołączonej ankiety
--- aktualnie nie jest przewidywane wydawanie numerów specjalnych
--- jedyne dodatkowe modele będą dołączane do prenumeraty premium


Teraz to zrobil sie juz calkiem zamet z ta kolekcja. Pozyjemy, zobaczymy.



[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-04-12 13:13:38 ]
 
 
No to czyli pewnie sami nie wiedzą co się dzieje i jak to będą wydawać...

Może mają jakieś poważne problemy w samym wydawnictwie...

Szkoda gadać...

Co kolekcja - to dają ciała...
  
 
Tak naprawdę i tak nic nie wskazuje na to, że jest to pełna seria. No cóż, chyba wszystko jest możliwe... Jeśli tak to ma wyglądać, to ludzie będą mieli zarobek na allegro, tylko ilu to kupi za minimum 60 zł z przesyłką... Cóż, czekamy.

P.S. Co do formy "jest napisane i "pisze", to o ile się nie mylę obie od kilku lat są uznawane za poprawne. W sensie "jest napisane przez kogoś" i że "ktoś pisze" jako wyjaśnienie poprawności.
  
 
To test na 100%, z Maluchem było tak samo.
  
 
Jak by to była pełna kolekcja, to by były reklamy itp. I w całym kraju by startowała. Będzie to tak samo jak ZK Prl. Poczekajmy do września. Jeśli jest taki szum o tej kolekcji, to ją wydadzą. Wystarczy po czekać. Sam jestem zainteresowany, nawet ciekawa będzie.
  
 
Cytat:
2016-04-12 15:24:49, Stachu19 pisze:
Jak by to była pełna kolekcja, to by były reklamy itp. I w całym kraju by startowała. Będzie to tak samo jak ZK Prl. Poczekajmy do września. Jeśli jest taki szum o tej kolekcji, to ją wydadzą. Wystarczy po czekać. Sam jestem zainteresowany, nawet ciekawa będzie.



Dokładnie, byłaby reklama TV, filmiki z Panią Julią która w stroju "kontrolerki biletów" będzie opowiadała o niezwykłości prezentowanych modeli A przede wszystkim byłyby jasne warunki prenumeraty, puki co nie wiadomo na ile planowana jest kolekcja, nie wiadomo czy przyślą "1, 2, lub 3" autobusy w 1-szej przesyłce, (nie wiadomo więc ile trzeba będzie zapłacić za pierwszą przesyłkę). To wszystko wskazuje na to że to test, więc spokojnie, z tego co widać w necie, zainteresowanie tą serią jest duże, szczególnie wśród miłośników komunikacji Więc jesienią na pewno ruszy regularna seria A pierwsze numery będą się walały po kioskach w całej Polsce i każdy będzie mógł zbudować swoją własną zajezdnię PKS kupując kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt H9tek
  
 
Prenumerata

Poldon82 jak byk pisze (czy tam - jest napisane) ile pierwszy nr, ile drugi i ile kolejne. Kiedy kubek, itp.

Ale swoją drogą nie wiem o co ta wrzawa. Czy to test czy pełna seria, okaże się niebawem.

Sądzę, że największa niepewność to dla cwaniaczków, którzy liczą na modele za free, aby je potem opchnąć. Obawiają się, czy nie dołożą do interesu

Zresztą odnośnie cen na serwisach aukcyjnych, żądać mogą nawet "milion", kwestia ile ktoś jest skłonny zapłacić.