(K) Tylne lampy Fiat 125p MR73 lub Autosan H9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupie tylne lampy do Autosana H9 lub Fiata 125p MR 73

mogą być w stanie agonalnym, niekompletne, itp.

Lampy nie trafią do auta, ale do pewnego projektu "mebla" - chodzi mi głównie o "zatkanie otworów" na lampy:






Gdyby np brakowało pomarańczowego klosza - to żaden problem, bo mam go...

Byle by była "możliwa cena"...
  
 
...chętnie kupię też miskę do przedniej lampy - fiatowską oraz te owalne osłony przednich lamp - takie osłony były w Autosanach H9 oraz Starach 200 w przednim zderzaku - niestety w Fiatach i Polonezach identycznych elementów nie było (choć te same przednie lampy - chyba)
  
 
Ramka w autosanie jest włoskiego fiat 1300/1500. Pojawiają się czasem na ebayu.
  
 
o kurcze - faktycznie!



Wygląda całkiem znajomo Choć przyznam, że te moje błyszczeć nie muszą. Pamiętam, że np normą w tych błękitnych "Ogórkach" PKS Lubliniec było malowanie tych ramek w kolorze nadwozia. Były już plastikowe...

Poluję np. na wraki Stara 200 - może coś w groszowej cenie "wytargam"
  
 
Mam ramki z autosana , cykne zdjecie i wrzuce, moze jeszcze dzisiaj.
  
 
tego szukasz?

jedna lekko przepolerowalem w jednym miejscu, wyglada ladnie jak na wyrob PRLowski ,czyli chrom techniczny na gola blache.





[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2016-04-28 10:35:18 ]
  
 
Wysłałem wiadomość na priv

Chyba to te - na zdjęciu oryginalne wyglądały tak:

http://forum.polskiedostawczaki.pl/download/file.php?id=3479&mode=view

(powiększenie)




Konkretnie to chcę zrekonstruować przód tego autobusu:




CZA 190U - dojeżdżałem nim przez lata na uczelnię i tylko tyle z niego zostało

oraz tył tego:



CZA 076S

Oba Autosany jeździły latami codziennie pod moimi oknami, oba znałem jak "starych dobrych kumpli" - każdy defekt, znak szczególny itp. do tego stopnia, do którego zna się własną osobówkę

Zrobiłem nawet z kartonu replikę w skali 1:1 tablicy rejestracyjnej "CZA 190U" która trafi do tego "mebla"

...siedzenia natomiast i barierki od CZA 190U będą żyć nadal w mojej Nysce "komunikacyjnej" w barwach PKS

PS - szukam też tylnych zderzaków (3 części) oraz środkowej części przedniego (tej ze stopniami - mogą być sztrucle do poklejenia distalem lub włóknem szklanym

[ wiadomość edytowana przez: Historyk1985 dnia 2016-04-29 23:19:17 ]