Przeróbka silnika 2.0 vvti na 3sfe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam grono.od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zmiany mojej cariny e 2.0 kombi na avensis combi z tym samym silnikiem,jednak że takich pojazdów do sprzedaży jest jak na lekarstwo to zastanawiam się nad kupnem ave I gen po liftingu których jest już dużo więcej i przerobić na 3sfe -dawca jest -moja carina . pytanie jest następujące ;czym się różnią oba te silniki i podłączenia i z czym mogą pojawić się problemy.z góry dzięki
  
 
Cytat:
2016-07-24 20:56:39, xerxes pisze:
witam grono.od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zmiany mojej cariny e 2.0 kombi na avensis combi z tym samym silnikiem,jednak że takich pojazdów do sprzedaży jest jak na lekarstwo to zastanawiam się nad kupnem ave I gen po liftingu których jest już dużo więcej i przerobić na 3sfe -dawca jest -moja carina . pytanie jest następujące ;czym się różnią oba te silniki i podłączenia i z czym mogą pojawić się problemy.z góry dzięki


To jakbys sobie przeszczepil penis od mlodego ogiera bo fajnie miec duzego....Niby proste pare zylek i tetnic polaczyc razem do kupy i powinien smigac...
tylko co zrobic z niekontrolowana erekcja na widok klaczy.
A powaznie to pomysl jest rownie karkolomny i skazany na niepowodzenie.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer