Błąd p0304 Toyota Camry 2,4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam w mojej Camry 2,4l z 2007roku na desce rozdzielczej wyswietla się check p0304,wymienilem swiece ,podmienilem cewki zaplonowe dalej jest to samo,bląd ten wysietla sie czasem sporadycznie,w inne dni znowu często,podczas gdy check mruga auto traci na mocy,zwalnia,gdy kontrolka sie juz zapali na stale auto odzyskuje pełną moc,bywa czasami tak ze po wykasowaniu checka kontrolka tylko pomruga i zgasnie. W aucie zamontowany jest gaz a z instalacji na 4 cylindrze pobierany jest sygnal do instalacji gazowej,wydaje mi się ze tu moze lezec problem.Byłem u gazownika ktory montował tą instalacje do Camry wgrał nowe oprogramowanie do sterownika gazu Zenit Pro OBD ,wyczyscil wtryski gazu,wykasowal błąd,pojezdzilem troche a problem wrocił.mysle jeszcze o podmianie miejscami wtryskiwaczy benzyny.
gdzie w wojewodztwie śląskim sprawdze luzy zaworowe poza ASO, auto ma obecnie ok.90tys.km, moze jest osoba ktora specjalizuje sie w naprawach Toyotach?
jakie są koszty sprawdzenia luzów zaworowych,ceny płytek regulacyjnych do zaworów?


  
 
Cytat:
2016-09-28 14:58:59, toyotcamr24 pisze:
Witam w mojej Camry 2,4l z 2007roku na desce rozdzielczej wyswietla się check p0304,wymienilem swiece ,podmienilem cewki zaplonowe dalej jest to samo,bląd ten wysietla sie czasem sporadycznie,w inne dni znowu często,podczas gdy check mruga auto traci na mocy,zwalnia,gdy kontrolka sie juz zapali na stale auto odzyskuje pełną moc,bywa czasami tak ze po wykasowaniu checka kontrolka tylko pomruga i zgasnie. W aucie zamontowany jest gaz a z instalacji na 4 cylindrze pobierany jest sygnal do instalacji gazowej,wydaje mi się ze tu moze lezec problem.Byłem u gazownika ktory montował tą instalacje do Camry wgrał nowe oprogramowanie do sterownika gazu Zenit Pro OBD ,wyczyscil wtryski gazu,wykasowal błąd,pojezdzilem troche a problem wrocił.mysle jeszcze o podmianie miejscami wtryskiwaczy benzyny. gdzie w wojewodztwie śląskim sprawdze luzy zaworowe poza ASO, auto ma obecnie ok.90tys.km, moze jest osoba ktora specjalizuje sie w naprawach Toyotach? jakie są koszty sprawdzenia luzów zaworowych,ceny płytek regulacyjnych do zaworów?


czy Bigelektron wypowie się na ten temat?
  
 
Cytat:
2016-09-29 19:30:29, toyotcamr24 pisze:
czy Bigelektron wypowie się na ten temat?


Jak jest blad p0304 to wypadaja zaplony na 4 cyl .Zmierz cisnienie sprezania i luzy zaworowe.
A skoro jeden cylinder nie pracuje to silnikiem telepie.To kiedy wystepuje problem na gazie , benzynie czy jednym i drugim???
Przewaznie jak miga check engine to cylinder nie dostaje paliwa.



-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2016-09-30 14:01:15 ]
  
 
Cytat:
2016-09-30 13:40:08, Bigelektron pisze:
Jak jest blad p0304 to wypadaja zaplony na 4 cyl .Zmierz cisnienie sprezania i luzy zaworowe. A skoro jeden cylinder nie pracuje to silnikiem telepie.To kiedy wystepuje problem na gazie , benzynie czy jednym i drugim??? Przewaznie jak miga check engine to cylinder nie dostaje paliwa. [ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2016-09-30 14:01:15 ]


jutro zmierze luzy zaworowe,problem istnieje na benzynie przy odpaleniu silnik telepie czasami a pozniej przy sredniej predkosci na gazie ,
na gazie wyczuwalne jest telepotanie autem tez czasem.auto ma ok 90-100tys.km i nie vmiało sprawdzanych luzów.wiec tu zobacze co wyniknie.tym problemem zajmie sie mechanik z toyoty z katowic.

[ wiadomość edytowana przez: toyotcamr24 dnia 2016-09-30 19:38:05 ]
  
 
Witam,
luzy zaworowe zmierzone,do regulacji mam na 4 cylindrze dwie szklanki ,
mechanik stwierdził ze to ostatnia regulacja luzów zaworow ,pozniej naprawa głowicy-
pewnie za ok 40tys.km auto jezdzi na lpg.
pytanie mam : jakie są koszty naprawy regeneracji takiej głowicy?
  
 
Cytat:
2016-10-06 20:45:44, toyotcamr24 pisze:
Witam, luzy zaworowe zmierzone,do regulacji mam na 4 cylindrze dwie szklanki , mechanik stwierdził ze to ostatnia regulacja luzów zaworow ,pozniej naprawa głowicy- pewnie za ok 40tys.km auto jezdzi na lpg. pytanie mam : jakie są koszty naprawy regeneracji takiej głowicy?

Wszystko zalezy od stopnia uszkodzenia ,ale mozna zalozyc ze okolo 3000 z demontazem i montazem plus minus 500zl.Ile tam masz cylindrow 4 czy 6?


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2016-10-07 08:57:26, Bigelektron pisze:
Wszystko zalezy od stopnia uszkodzenia ,ale mozna zalozyc ze okolo 3000 z demontazem i montazem plus minus 500zl.Ile tam masz cylindrow 4 czy 6?
Po regulacji zmierzcie ponownie cisnienie sprezania.
Costam jeszcze pewnie wyjdzie bo z braku cisnienia check nie mruga wiec po regulacji prawdopodobnie bedzie jakis problem z zasilaniem paliwem.Ale po kolei.



-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
temat usterki usuniety camry smiga jak nigdy ,wymiana dwoch szklanek na jakis czas cena 200zl z wymianąsprawdzeniem sprezania i regulacją luzów.jesli ktos potrzebuje dobrego speca od toyot ,ceny niskie zapraszam na pw.

[ wiadomość edytowana przez: toyotcamr24 dnia 2016-10-08 00:22:35 ]

[ wiadomość edytowana przez: toyotcamr24 dnia 2016-10-08 00:24:05 ]
  
 
Cytat:
2016-10-08 00:20:26, toyotcamr24 pisze:
temat usterki usuniety camry smiga jak nigdy ,wymiana dwoch szklanek na jakis czas cena 200zl z wymianąsprawdzeniem sprezania i regulacją luzów.jesli ktos potrzebuje dobrego speca od toyot ,ceny niskie zapraszam na pw. [ wiadomość edytowana przez: toyotcamr24 dnia 2016-10-08 00:22:35 ] [ wiadomość edytowana przez: toyotcamr24 dnia 2016-10-08 00:24:05 ]

To ze sie udalo zawdzieczasz temu ze wychwyciles problem w zarodku.
Najczesciej jednak zostaje ten moment przegapiony lub bagatelizowany i konczy sie spalonym zaworem.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer