Wyważenie wału napędowego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pany gdzie w okolicy krakowa, ew. na śląsku można wyważyć wał napedowy? Tylko tak pożądnie, raz na zawsze...
  
 
Zuba, Przewóz 49. Kraków.
  
 
Zuba to akurat wałów nie wyważa, tylko je prostuje. ten który mam rozważony, to mam właśnie od niego i po jego robocie drży...
  
 
wyważ sobie wał na samochodzie razem z podpora i gumowym obważankiem
wszystko razem wtedy będzie git
wyważenie samego wału i potem zamontowanie często nie pomaga
  
 
Jak sie nie myle to w tarnowie w labnej albo jeszcze za tarnowem wywazaja waly nie pamietam dokladnie gdzie poszukaj w necie moze znajdziesz.

Autoszlify Wyważanie Wałów Napędowych Regeneracja Głowic

Branża: Samochody - szlifowanie, regeneracja podzespołów

Ropczyce, ul. Mickiewicza 100

tel. 17 2218150
E-mail do Autoszlify Wyważanie Wałów Napędowych Regeneracja Głowic

Wizytówka




  
 
Ten kontakt to do Waldka Cesarza z Ropczyc jest. Znam chłopa i obróbki dobrze robi (polecam) ale wały wywarza ino wyjęte.
Receptą będzie wywarzenie na samochodzie.
  
 
a gdzie znajde fachurę który to zrobi na samochodzie?
  
 
namiary z google, nie sprawdzane:
1. http://waly.pl/kontakt.htm
2. http://weltecardanservice.pl/pl/kontakt
  
 
Witam!
Polecam zakład w Ropczycach!
Pan Cesarz wie co robi.
Mam w Ardzi wyważony u niego, przejechałem 25000km przez dwa lata i dalej jest super.
Możesz zamówić od razu z wymianą podpory i krzyżaków lub sam je wcześniej zmień.
Polecam serdecznie!

Wiktor
  
 
dajcie jakis dokładny namiar na ten zakład w ropczycach
  
 
Cytat:
2011-08-02 01:17:16, Wik pisze:
Witam! Polecam zakład w Ropczycach! Pan Cesarz wie co robi. Mam w Ardzi wyważony u niego, przejechałem 25000km przez dwa lata i dalej jest super. Możesz zamówić od razu z wymianą podpory i krzyżaków lub sam je wcześniej zmień. Polecam serdecznie! Wiktor



Ile Cię kosztowało wyważenie?
  
 
Witam!

Adres:
woj. podkarpackie
39-100 Ropczyce, Mickiewicza 100
Tel.: 017 221 81 50

Jak zjeżdżasz z ronda na końcu obwodnicy Ropczyc to jedziesz dalej na Rzeszów i po prawej stronie jakieś chyba 100-200m od ronda, ja tam byłem jak ronda jeszcze nie było. W domu prywatnym to jest.

Krzyżaki i podporę sam zmieniłem, wyważenie kosztowało chyba koło 120zł o ile dobrze pamiętam. Nie było to dużo naprawdę, a masz spokój na lata. Tylko zrób wszystko od razu na zero .

Pozdrawiam!

Wik


  
 
Makler bardzo wiarygodna reklama



Cytat:
2011-07-13 17:49:22, winiar7 pisze:
wyważ sobie wał na samochodzie razem z podpora i gumowym obważankiem wszystko razem wtedy będzie git wyważenie samego wału i potem zamontowanie często nie pomaga



Winiar a gdzie w wawie robią taką operację?
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2011-11-21 17:51:17 ]
  
 
wałcar ząbki
  
 
Chcę tutaj wszystkich przestrzec przed panem Zuba w Krakowie.
Ten pan nie ma nawet urzadzeń do wyważania wału. Jakaś rzeźnia!
Zaspawal mi krzyzaki zamiast tak jak sie powinno zaklepac. Teraz u innego ślusarza mam problem, ponieważ musi usunac spawy i obrobic osobno kazda dziure, przez co rosna koszty wymiany glupich krzyzaków.
Natomiast u pana Zuby cena sie zmienia w zaleznosci od humoru jego oraz pracowników, którzy jak szefa niema dodatkowo windują ceny o około 100%. A dodatkowo wypieraja się wcześniejszych ustalen...
Cały dzień szukałam krzyżaków, po czym jak je znalazłam, pracownicy tego pana podniesli mi cene o ponad 100%

Szkoda słów...

Jeśli ktoś chcialby poznac w szczegółach moją historię, chetnie sie podziele..
  
 
Tego Pana znam dobrze, to dzięki niemu szukałem kontaktów na kogoś kto wyważa wały...
  
 
Ja u niego dwa razy klepałem resory do fiata, w obu przypadkach bylem bardzo zadowolony z ceny jak i z usługi,
  
 
bo młotem walić to każdy umie
  
 
Ja u niego skracałem wał i wyrównoważałem z M5 zobaczymy co z tego wyjdzie bo wyrównoważarki nie widziałem.
p.s. cena jak dla mnie duża bo 350 zł jak będzie miał bicie to na pewno się tam zjawie.
  
 
Ja robiłem to samo co Ty Kania, tylko płaciłem 250 zł. Jak odebrałem wał i się zapytałem jak oni to ważyli skoro nie ma ciężarków, to zaczął się wykręcać że ma swoje metody i nie powie jak itd. Jak zacząłem naciskać że nie da się wyważyć wału bez umieszcenia ciężarków, to się okazało że on tych wałów nie wyważa, tylko prostuje. I to metodą dajmy na to nie do końca do mnie przemawiającą. Ja już raz w kanale przeżyłem pękający na biegu wał od Zuby i nie polecam rozrywki...