Kalendarze klubowe 2017 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kalendarze dotarły! Zajebiste!
  
 
Ja też jeszcze czekam.
  
 
1. fuso 4szt. zapłacone (przesyłka do 10 szt więc zostało miejsca na wysyłke do mnie 5szt po odjęciu junita)
2. mauzer64 3szt. zapłacone
3. junit 1szt. zapłacona
4. mar125 3szt niezapłacone
5. Pablo79 2 szt. zapłacone
6. Gie 3szt ZAPLACONE
7. bimber 2szt zapłacone odbiorę osobiście
8. Wais Łukasz - 3 +1 ( płace w poniedziałek - jak można odbiorę przez MARCINA )
9. GR235I3K - 1szt - zapłacone
10. Besslein 1 szt. - zapłacone
  
 
no niestety nadal nie dotarly cos czuje ze bedzie lipa z ta poczta
  
 
  
 
Również jeszcze czekam...
  
 
jak nie dojdą do czwartku/piątku to idę zrobić awanturę na poczcie.
  
 
Jak coś, to można zamówić kolejny? Jakiś dodruk? Bo jak do końca tygodnia nie dotrze, to zapłacę za następny, ale tym razem to wysyłka poleconym.
  
 
byłem na poczcie i prosili poczekać do dziś/jutra bo na święta był straszny młyn.
fakt że paczkę którą zamówiłem na alledrogo też jeszcze nie ma,mimo że to juz ponad tydzień...
jutro tam idę - jak się nie zmieni to będziemy myśleć - jeszcze kilka szt. jest.
  
 
spoko ja poczekam tym bardziej ze nie tylko moje byly w tej paczce
  
 
A ja w w nocy z wtorku na srode przed swietami zamowilem szpeje do miniaka w MED Engineering w UK a juz na drugi dzien mialem je w reku
  
 
fusa kalendarze się znalazły - poczta polska dała ciała i zniszczyła paczkę i odesłała ją do mnie.

do kogo jeszcze nie dotarły?
  
 
Ja też jeszcze czekam. Na przyszłość chyba nie ma co oszczędzać i rejestrowanymi lepiej wysyłać. Tak to nawet o rekompensatę nie ma jak PP dojechać...
  
 
do mnie dotarły jeszcze przed świętami
fakt faktem koperta zniszczona ale na szczęście zawartość cała
  
 
1. fuso 4szt. zapłacone (przesyłka do 10 szt więc zostało miejsca na wysyłke do mnie 5szt po odjęciu junita)
2. mauzer64 3szt. zapłacone
3. junit 1szt. zapłacona
4. mar125 3szt niezapłacone
5. Pablo79 2 szt. zapłacone
6. Gie 3szt ZAPLACONE
7. bimber 2szt zapłacone odbiorę osobiście
8. Wais Łukasz - 3 +1 ( płace w poniedziałek - jak można odbiorę przez MARCINA )
9. GR235I3K - 1szt - zapłacone
10. Besslein 1 szt. - zapłacone
11. Ługol 1 szt. - zapłacę w poniedziałek
  
 
Wczoraj dotarly do mnie kalendarze jak cos odzywac sie
  
 
Ch... , nadal nie dotarł... Zamawiam nowy. Mar, reszta na pw.
  
 
Do mnie też jeszcze nie dotarł
  
 
Do mnie też jeszcze nie dotarł
  
 
Lugol , powinien już być - niestety wysłałem w tym tyg.,ale nauczony doświadczeniem poszło z potwierdzeniem nadania.

została mi jedna sztuka ,która jest dla besslein'a, chyba że dotarł ten poprzedni.