Testy na prawo jazdy kat B

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś zadawał może niedawno? Na co trzeba uważać? Ktoś może przerabiał ten temat wcześniej? Pytam, ponieważ żona chce robić prawko. Ja robiłem jeszcze w czasach gdy było 20 pytań. Teraz podobno jest więcej, czasu mniej i trudniej?

[ wiadomość edytowana przez: amysz dnia 2016-11-12 11:38:24 ]
  
 
Może egzamin teoretyczny nie jest trudniejszy, ale pytania są bardziej życiowe. Przez to może wydawać się, że jest trudniej gdy masz pytanie o jakąś sytuację drogową która nagle spotkała Cię i z którą trzeba sobie poradzić. Większość pytań jest do przeskoczenia, ale jest wiele trudnych i podchwytliwych. Pochwal się wynikiem gdy skończysz
  
 
Teraz zdecydowanie trudniej jest zdać, tym bardziej że przepisy cały czas się zmieniają i wprowadzane są nowości które dodatkowo zaostrzają wymogi dla kursantów. Może faktycznie ktoś w ostatnim czasie miał egzamin lub przygotowuje się do niego i napisze więcej szczegółów?
  
 
Ja sam bałem się testu, ale robiłem ciągle w domu - wyuczyłem się pytań na pamięć i zarówno teoria jak i praktyka elegancko za 1szym razem
  
 
Trudno powiedzieć na co należy uważać, testów i teorii moim zdaniem trzeba się zwyczajnie nauczyć co da Ci pewność iż będziesz dobrze przygotowany do egzaminu teoretycznego, nie ma gotowej recepty na sukces.