Zamienniki fiat panda - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeżeli chodzi o części zamienne do Fiata Pandy czy też generalnie do koncernu Fiat, to nie będzie z tym absolutnie żadnego problemu ponieważ w sklepach internetowych znajdziesz naprawdę szeroki wybór i wszystko zależy od Twojego budżetu, bo są zarówno te droższe jak i tańsze zamienniki.
  
 
A czy podobna sytuacja jest z Iveco? Potrzebowałbym tanich zamienników do Iveco Daily III a nie wiem czy duża różnica jest w porównaniu z oryginałami.
  
 
Myslę że powinieneś zapytać w jakimś temacie o Iveco Ale tak, do Iveco części też są raczej powszechnie dostępne. Zresztą na rynku działa tyle hurtowni, że naprawdę nie ma problemu z zamówieniem tego, co Cię interesuje i dostaniem tego nawet na następny dzień.
  
 
Szukałem właśnie ale niewiele znalazłem. musiałbym porównywać ceny w kilku sklepach.
  
 
No to tak właśnie zrób. Zobacz sobie konkretnie katalogi z częśćiami. Są dostępne online więc znaleźć je to żaden problem. Takie katalogi mają dostępne fast original, valeo, trw, bosch, febi bilstein. Spisz sobie numery odpowiednich części i szukaj po stronach sklepów albo zadzwoń do jakiejś hurtowni i się dowiedz jakie mają ceny.
  
 
Kolego, a jakich dokladnie czesci potrzebujesz? Pytalem braciaka bo ma takie autko i mowil ze kupuje zwykle zamienniki delfi do swojego
  
 
Przypominam, że tytuł tego wątku to: "Zamienniki fiat panda" a nie Iveco.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Już spadam do odpowiedniego wątku, sorry za ferment, dziękuję za rady.
  
 
Części do Pandy to jest w sumie zamknięty temat. Oryginały są na tyle tanie że się chyba nie opłaca ryzykować z zamiennikami. Łatwiej też wyegzekwować gwarancję na oryginały jak się montuje na stacji obsługi.
  
 
Tu bym się nie zgodził. Wszystko zależy od punktu siedzenia. Jak ktoś zarabia 2tysiace na miesiąc, a auto lubi robić niespodzianki, często to nie jest to takie proste. bo nawet przy cenach części do fiata (które faktycznie są tanie) to może być ponad siły. Ja rozumiem tych co biorą najtańsze. Sam przez cztery lata jeździłem na Fast original i nie miałem większych zastrzeżeń - wiedziałem też, czego się spodziewać.
  
 
Proponuję zerknąć na ceny oryginalnych części do Fiata Pandy i porównać je z dobrej jakości zamiennikami, gdzie mimo wszystko jest dosyć duża różnica cenowa na korzyść zamienników. Samo auto nie sprawia na tyle problemów aby nazywać je drogim w utrzymaniu.
  
 
Jednak faktycznie różnica w cenach oryginałów i zamienników czasem bywa spora. Sam jakiś czas temu stanąłem przed dylematem, jakie cewki wybrać do Opla. Ostatecznie trochę może z powodu braku pieniędzy wybrałem markę SKV, wcześniej korzystałem z DELHI i absolutnie nie żałuję. Przede wszystkim cena mnie nie poraziła, a jak do tej pory z zapłonem nie mam najmniejszych problemów, wobec czego nie ma na co narzekać
  
 
Dobrej klasy i jakości zamiennik także się sprawdzi i wiem to z własnego doświadczenia, nie zawsze trzeba kupować cały czas oryginały, grunt aby części były wysokiej jakości i gwarantowały bezpieczeństwo.