[s] ciekawe części do 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do sprzedania mam:
licznik FL w milach, zegary CC sporting przerobione na dwa gary, przełożenie główne skrzyni 5,125
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3892917
  
 
jeszcze mi zostało tego troche BISowego:
- głowica od CC700, splanowana o ok 2,5 mm, oszpilkowana, z 1997 roku, cena - 80 zł
- dwa aparaty zapłonowe zelmot, cena - 70 zł/szt
- nowy rozrząd do BISa, inny niż cc700 czy 126p, cena - 50 zł
- gaźnik FOS w częściach, plus dodatkowe rurki emulsyjne, dysze paliwa i powietrza, nowy zawór iglicowy, uszczelki, cena - 70 zł
- wentylator chłodnicy, cena - 50 zł
- "dupka" od skrzyni biegów z BISowym czujnikiem wstecznego, cena - 20 zł
- tłoki, średnica 80,40 mm, cena - 20 zł
- kolektor dolotowy z czujnikiem, cena - 20 zł
- stalowe uchwyty dla linki gazu, ssania, odmy, chłodnicy, cena - 10 zł
- przerobiona puszka filtra powietrza (poprawia przepływ powietrza), cena - 30 zł
- pokrywa rozrządu, cena - 20 zł
- stalowa osłona tunelu, troche skorodowana ale do odratowania, cena - 30 zł
- dwie miski olejowe z czujnikami i pompami oleju, jedna oszpilkowana, uszczelniacze warto by wymienić, cena - 50 zł/szt
- nowe kable zapłonowe od CC700 wraz z świecami, polecam dać cewke od cc700 - lepsza iskra, cena - 50 zł
- koło zamachowe, seryjne oraz stoczone prawie do wieńca, wymaga wyważenia pod bisowy wał, cena - 40 zł/szt
- kołyska skrzyni biegów razem z poduszkami, poduszki już do wymiary/regeneracji, cena - 100 zł
- kompletny zestaw p&p z termostatem, rozwiązujący problem z zapowietrzaniem się układu chłodzenia oraz przegrzewaniem, cena - 80 zł
  
 
kołyske z poduchami do bisa bym wziął, napisałem na priv
  
 
Przekładnia napędu prędkościomierza do BISa się znajdzie?
  
 
po czym poznać napęd prędkościomierza z bisa ?? bo mam kilka ale niewiem który jest który
kołyska sprzedana
  
 
Z zewnątrz wizualnie jest identyczna jak ta w 65Otce, różni się przełożeniem w środku. Jak nie masz pewności co do pochodzenia to trzeba by chyba dochodzić po numerze części ( o ile się da ).
  
 
powiedz mi coś czego nie wiem
wala mi się na półkach chyba 2 sztuki ale za cholere ich nie odróżniam