Fotki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...no wreszcie dodałem zdjęcia mojej samarkji do profilu... zapraszam do oglądania








... tak tak to w tle to góry a na nich piękny śnieżek...
POZDRAWIAM
  
 
no LADna
gorki tez spoko.
w ktorej czesci Szkalrskiej rezydujesz? czasem tam bywam sluzbowo i nie sluzbowo.... jest jeszcze ta japonska knajpa niedaleko dworca pks-u??? rewelacyjnie tam bylo.....
  
 
Ja tak troche z innej strony ale tez o zdjeciach... po co zamalowywac numer tabl. rej. na zdjeciu?? Rozumiem ktos jest np. jakims VIP-em, mafozem itp. ale tak?

Pozdro.
  
 
Fajna jest
Taka " przwdziwa" samarka
Ale faktycznie ładnie tam u Was. Kurcze - nigdy tam nie bylem na nartach Ale moze kiedyś zmienię kierunki wyjazdów w zimie
Adasco???czy ty naprawdę znasz wszystkie knajpy wgórach????
Nie ma co jade na tego sylwka - nie znajdę chyba lepszego przewodnika
Paweł
  
 
na wstepie: sorry za off.
PAWEL:
AD. gorki: Krkonosze sa swietne na narty, sczzegolnie szrenica z rewelacyjnymi trasami i warunkami. Aczkolwiek sa to gory o zupelnie innym charakterze niz Tatry. w Karkonoszach najlepiej czulem sie w "Samotni" (polecam), bo jej otoczenie nie wiem czemu kojarzylo mi sie z morskim okiem
Tatry rulezz, ale karkonosze tez lubie. i zeby nie bylo, ze Qbie kadze. tak po prostu jest.

ad. knajpy: znam tylko te dobre
o kiepskich zapominam.
"Nie ma co jade na tego sylwka - nie znajdę chyba lepszego przewodnika" - nie jestem pewien, ale chyba tak. Mam tylko nadzieje, ze dzidzi nie wywinie mi pospolu z zonka jakiegos brzydkiego numeru...

Bernard: chocby na okolicznosc chwalenia sie swoimi roznymi wyczynami czy przerobkami, nie zawsze zgodnymi z kodexem. To sprawa idwiduana. ja np. nie zamalowuje, a;le gdybym mial extra audio i jakies bajery w atku, pewnie bym zamalowal. na wszelki wypadek. Tu nie tylko klubowicze zagladaja.
  
 
Słuszna uwaga ztymi tablicami- jesłi w aucie jest cos cennego (audio) lub alarm , lepiej nie chwalic sie tablicami. Niestety po niecie kursuje chmara złodziejaszków, a ludziska chętnie opisuja swoje "dodatki" ( w dobrej wierze zresztą...) .NO i potem złodziej ma wszystko na patelni...nierzadko razem z adresem i telefonem nieświdomego niczego delikwenta
Nie mówię,ze ładzianki sa tu "wymarzonym " obiektem porządania złodziei...ale dobre radyjko juz tak
  
 
adasco: kanjpka jeszcze chyba jest ja osobiści bywam tam bardzo rzadko, a ja mieszkam w Szklarskie Porębie Dolnej...

bernard: tablice zamalowałem profilaktycznie. po prostu nie lubie się chwalić swoimi danymi. cześto są źle wykorzytywane. do tablic to ma nie wiele ale już nie raz dostawałem setki ulotek reklamowych i innego badziewia. jak nie musze to staram się po prostu nie podawać

pawel: w aucie najcenniejsza jest instalacja gazowa, ale PzU nie chciało samej tylko instalacji ubezpieczyć, oczywiście autko jest dla mnie bezcenne duchowo

POZDRAWIAM i zapraszam do szklarskiej
  
 
no ładne autko... takie "klasyczne"

Cytat:
To sprawa idwiduana. ja np. nie zamalowuje, a;le gdybym mial extra audio i jakies bajery w atku, pewnie bym zamalowal. na wszelki wypadek. Tu nie tylko klubowicze zagladaja.



Jeśli chodzi o sprawy poruszone w cytacie, to możecie w swoich profilach zaznaczyć że takie informacje pokazują się tylko dla klubowiczów.
  
 
No - myslę ,że to rozsądne
Choc w sumie jaki problem zeby zapisac sie do klubu , obojętne jakiego( nie mysle tu broń boże o nas ale np. o klubie mercedesa)???Ponamierzać co kto ma i potem robić swoje???
W sumie chyba żaden.
Ale miejmy nadzieję ,że nas to ominie. W szczególnisci tych , którzy mają się czym pochwalić
Taka rzeczywistość...
Pozdr
Paweł

[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2003-11-01 20:26:27 ]
  
 
Te informacje ukazują się tylko naszym klubowiczom
  
 
A mi sie nudzilo i porobilem kilka fotek Ladnej
mam ich jeszcze troche ale wszystkich tu nei wrzuce narazie, moze na strone klubowa je sie wsadzi











[ wiadomość edytowana przez: Pablox dnia 2005-01-25 12:42:45 ]
troche przesadzilem z rozmiarami ale juz wiem jak pomniejszyc, nastepne beda lepsze ::

[ wiadomość edytowana przez: Pablox dnia 2005-01-25 12:44:40 ]
  
 
Pablox moze chcesz sprzedać ten samochod?
  
 
Cytat:
2005-01-25 17:01:34, janisz pisze:
Pablox moze chcesz sprzedać ten samochod?


Heheh chyba nie , a raczej napewno nie ale moge wiecej fotek wrzucic








[ wiadomość edytowana przez: Pablox dnia 2005-01-25 17:36:17 ]
  
 
Pablox, naprawdę po skróceniu tych spręzyn twoja ŁADna ładniej siem prezentuje
  
 
Pablox wiem gdzie te zdjęcia były robione kolo cmentarza raz ja też tam nieraz coś robię przy aucie bo tam jest latarnia, kolejne koło kościoła też wiem gdzie bo raz w roku maszeruję jajka poświęcić i jedno koło twojego bloku. Wygrałem coś?
  
 
Cytat:
2005-01-25 22:28:01, sebolgdynia pisze:
Pablox wiem gdzie te zdjęcia były robione kolo cmentarza raz ja też tam nieraz coś robię przy aucie bo tam jest latarnia, kolejne koło kościoła też wiem gdzie bo raz w roku maszeruję jajka poświęcić i jedno koło twojego bloku. Wygrałem coś?


No bardzo dobrze widac , ze to jest klubowicz z dzielnicy
Ateraz nastepne zdjecia jak odpowiesz poprawnie to cos wygrasz


  
 
Drugie koło banku w Chylonii na Wejherowskiej natomiast te pierwsze nie mam pojęcia
  
 
Cytat:
2005-01-25 23:15:58, sebolgdynia pisze:
Drugie koło banku w Chylonii na Wejherowskiej natomiast te pierwsze nie mam pojęcia


No dobra powiem juz, to drugie to w chyloni kolo rynku stalem na chodniku kolo kasy biletowej ZKM. Tak wiec mozna powiedziec , ze nagroda jest twoja: jest to nagroda niespodzianka(umilająca jazde z duzymi predkosciami) do odebrania na najblizszym spocie .
  
 
Pablox coś ty mnie wkręcasz gdzie przed rynkiem takie betonowe płyty?
  
 
A ja nie widze 2ch ostatnich fotek, bo przekroczony został transfer czy jakiś limit a republice i nie moglem wygrać konkursu