Akumulatory Kozak?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Słyszeliście o akumulatorach marki Kozak? widzę, że dużo ich teraz do kupienia w internecie a mało słyszałem o tej marce, jedynie opinie, które znalazłem w sieci np, na elektrodzie. Potrzebny mi akumulator, który da radę przy dużych mrozach, generalnie teraz nie ma jakiejś dużej różnicy pomiędzy markowymi i mniej markowymi akumulatorami, większość pada i tak po kilku latach. Używał ktoś akumulatorów tej marki?
  
 
Ja mam Kozaka i bardzo dobrze daje radę, wiele zim na akumulatorach tej marki przejeździłem i nigdy nie zawodziły, żadnych problemów z rozruchem nawet przy silnych mrozach. Kozak bardzo dobra marka, tym bardziej, że ich akumulatory nie są drogie więc śmiało możesz kupić.

[ wiadomość edytowana przez: Unepo dnia 2016-12-28 13:30:47 ]
  
 
Dziękuję za odpowiedź. Znajomy mechanik też mi właśnie polecał kozaka, podobno bardzo mało awaryjny akumulator. Po nowym roku kupię na pewno na allegro i na motorele.pl widziałem tanie egzemplarze
  
 
Cytat:
2016-12-27 11:44:38, Bobi29 pisze:
Słyszeliście o akumulatorach marki Kozak? widzę, że dużo ich teraz do kupienia w internecie a mało słyszałem o tej marce, jedynie opinie, które znalazłem w sieci np, na elektrodzie. Potrzebny mi akumulator, który da radę przy dużych mrozach, generalnie teraz nie ma jakiejś dużej różnicy pomiędzy markowymi i mniej markowymi akumulatorami, większość pada i tak po kilku latach. Używał ktoś akumulatorów tej marki?



Wszedłem sobie z ciekawości na ich stronę, bo marki nie znałem i szczerze mówiąc nie wygląda to za poważnie. To znaczy zgadzam się, że różnica między markowymi a mniej znanymi jest coraz częściej jedynie różnicą ceny, ale to już lepiej kupić coś co wiesz, że produkują chociaż w Polsce, np. jenoxa, a nie "na terenie UE" - bo to mogą być zarówno Niemcy jak i Rumunia.
  
 
Cytat:
2016-12-31 03:49:09, Oligocen pisze:
Wszedłem sobie z ciekawości na ich stronę, bo marki nie znałem i szczerze mówiąc nie wygląda to za poważnie. To znaczy zgadzam się, że różnica między markowymi a mniej znanymi jest coraz częściej jedynie różnicą ceny, ale to już lepiej kupić coś co wiesz, że produkują chociaż w Polsce, np. jenoxa, a nie "na terenie UE" - bo to mogą być zarówno Niemcy jak i Rumunia.



To gdzie produkuję mnie szczerze mówiąc nie bardzo interesuje ważne by akumulator działał jak należy i zbyt szybko "nie padł", kozak dla mnie wygląda ok, także raczej kupuję go
  
 
Ja używam akumulatora KOZAK. Nie narzekam, akumulator jak na swoją niską cenę jest świetny, lepszego chyba w tej cenie nie ma więc też uważam, że możesz kupić śmiało.
  
 
Ostatnio gdy było ponad -15 stopni odpaliłem auto szybko bez problemu Używam kozaka tak jak pisałem, to już nie pierwszy raz kiedy odpala przy takim mrozie.
  
 
Pamiętaj, że odpalanie auta podczas mrozów to nie tylko akumlator, ale i również sprawność świec żarowych czy jakość paliwa które tankujesz, te czynniki maja istotny wpływ na to czy powiedzmy przy -15 stopniach auto odpali. co do samego akumlatora to ja polecam również Centre i Boscha.
  
 
Na pewno akumulator powinien być dobrany zgodnie ze wskazaniami producenta Bądź co bądź w fordzie można teraz kupić tego typu produkty w świetnych cenach, w ramach zimowej promocji, a co więcej prowadzona jest tam obecnie także sprzedaż uchwytów na narty i łańcuchów na koła.
  
 
ja podzielam zdanie Rafisia - akumulatory KOZAK są bardzo dobre jak na swoją cenę (ja akurat kupowałem w punkcie sprzedazowym Lucart) wiec nie ma co narzekac. wiadomo ze za wiecej kasy moze jest jakis lepszy ale do kozaka nie mam zadnych zastrzezen pozdro
  
 
ja posiadam w swoim aucie aku marki TAB polar kupilem go ponad 2 lata temu nadal dziala bez problemu kupilem w moto sidom polecam.Małos klepów handluje ta marka ale jest ona godna uwagi
  
 
Cytat:
2017-03-20 13:41:15, konrad2017 pisze:
ja posiadam w swoim aucie aku marki TAB polar kupilem go ponad 2 lata temu nadal dziala bez problemu kupilem w moto sidom polecam.Małos klepów handluje ta marka ale jest ona godna uwagi



po ile są te aku? ja za kozaka płacę niecałe 200zł u Lucarta i mam akumulator na kilka lat spokojnie ostatnio Lucart coraz więcej punktów sprzedażowych otwiera, nic dziwnego, skoro mają jeden z najlepszych projektów francyzowych.
  
 
Temat miał służyć opinii akumulatorów Kozak a nie reklamowaniu firm sprzedających.
EOT

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin