Katalog samochodów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy jest może na rynku dostępny jakiś katalog samochodów? Kiedyś jak nie było internetu to była fajna opcja sprawdzenia co się na rynku sprzedaje, a za granicą mogli się dowiedzieć że jest coś takiego jak np. FSO.
Widziałem, że Axel Springer oferuje jakiś tam katalog ale ma oferty pewnie wyłącznie modeli z oficjalnej sprzedaży, mnie natomiast interesują również oferty importerów, a tych niemieckie AS często pomija z tego co widać jego portalach.
Jest w ogóle jakiś katalog z ofertami nowych samochodów z oficjalnej sprzedaży i tych od importerów, czy jedyną opcją jest szukanie w googlach poszczególnych marek?
Jeśli nie ma to gdzie mógłbym szukać informacji co się Polsce aktualnie sprzedaje?
  
 
myślę że salony mają swoje katalogi ale nie jestem pewien Jeśli nie to pozostają konfiguratory na stronach
  
 
Oczywiście, że salony mają swoje katalogi, jednak nie każda marka się reklamuje, a nie wiem gdzie mogę wyszukiwać nowości na polskim rynku.
  
 
Trzeba śledzić strony dealerskie i facebooka konkretnych marek. Ja trochę obserwują i jak tylko pojawia się coś nowego to wrzucają