Pomocy w gazie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam wielki problem z gazem otóż wracając z nad morza zatankowałem na jakieś stacji gaz nie wiem co to za stacja od następnego dnia zaczęło dziać się coś dziwnego z gazem.

Po nagrzaniu się auta i przełączeniu się na gaz następuje rozłączenie i powrót na benzynę. Nie dzieje się to zawsze ale czasami.
Byłem u gazownika podłączyli do komputera, skasowali błędy i po ponownym uruchomieniu auta wyskoczył błąd "zbyt niskie ciśnienie gazu"
Wymienili mi listwę wtryskową bo ponoć dwa nie działały prawidłowo
Wymienili mi reduktor
Wydane 510zł na te dwie rzeczy i dalej to samo
Proszę pomóżcie co sprawdzić by dalej nie wydawać kasy na dobre rzeczy
  
 
Zmień gazownika, skoro za jego namową wymieniasz kolejne podzespoły to wg mnie szukanie przyczyny na chybił trafił. Nie tędy droga.
  
 
witam jakies 2 tygodnie temu 1.07 jadac autem przelaczyło mnie na gaz za chwile zas na benzyne zaczeło przeskakiwac raz gaz za chwile benzyna i tak jest do tej pory na benzynie smiga super , moze ktos cos poradzic
  
 
Myślę, że tutaj kłania się przede wszystkim dobrej jakości instalacja która będzie odpowiednio wyregulowana i na tym polecam się skupić w tym może faktycznie zmienić gazownika skoro obecny do tej pory nie rozwiązał problemu.
  
 
sprawdż masę z karoserii na zbiornik gazu.posmaruj styki miedzią od komputera gazu
  
 
A czy nie prościej byłoby udać się do serwisu lpg i dobrego fachowca? Z doświadczenia wiem, że z instalacją lpg nie ma żartów jeżeli coś zaczyna szwankować i lepiej dmuchać na zimne już wcześniej.