Instrukcja komputera e34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wtam szukam instrukcji do komputera pokładowego e34 ,może ktoś ma i by mi ja zeskanował lub sprzedał .Czekam na kropozycje.


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2006-06-18 20:50:13 ]
[ powód edycji: Poprawka "pomputera". Gryzło w oczy. ;] ]
  
 
moge Ci wysłać na meila zeskanowane strony z instrukcji
  
 
witam bardzo bym sie cieszył, krzysiek-78@tenbit.pl to jest mój adres wielkie dzieki. POZDRAWIAM
  
 
ja też bym poprosił ,jakby można było albercikkuchta@op.pl dzięki
  
 
moge tysz prosic o kopie tej instrukcji ?? tojadawid@hotmail.com
dzieks

[ wiadomość edytowana przez: BlackDevil83 dnia 2006-05-21 17:28:05 ]
  
 
Bardzo bym był wdzięczny jeśli także bym otrzymał instrukcje na robertsieradz@wp.pl DZIĘKUJE!!!
  
 
własnie wysłałem te instrukcje, proszę o ewentualne potwierdzenie czy doszły i czy o to chodziło
  
 
DOSZŁO ,WIELKIE DZIĘKI WŁAŚNIE O TE INSTRUKCJE MI CHODZIŁO.WSZYSTKO KUMAM, USTAWIŁEM I PEŁEN BAYER .DZIĘKI POZDRO.
  
 
ok to świetnie
  
 
doszło -wielkie dzięki!!!
  
 
witam czy ja też moge prosic groszek223@wp.pl
  
 
wysyłam
  
 
..dobra robota -hil
  
 
SPASIBA MY FRIEND
  
 
o jak fajnie się chłopaki dogadali
  
 
Cytat:
2006-06-18 20:55:12, draiwer5 pisze:
o jak fajnie się chłopaki dogadali


No dobra, przyznam: przesadziłem wtedy z tą instrukcją do E36. Chciałem tylko się pośmiać troszkę, a zrobił się dym.

Pozdrawiam.
  
 
Witam wszystkich klubowiczów ja od dwóch dni przesiadałem się z kadetta GSI do BMW 525 i jeśli ozna też prosiłbym o ten schemacik bo wogłóle narazie nie czaję jak co włączyć w komputerku pokładowym. necekg@wp.pl Z góry wielkie dzięki
  
 
Cytat:
2006-05-18 11:02:25, kriss0471 pisze:
wtam szukam instrukcji do komputera pokładowego e34 ,może ktoś ma i by mi ja zeskanował lub sprzedał .Czekam na kropozycje. [ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2006-06-18 20:50:13 ] [ powód edycji: Poprawka "pomputera". Gryzło w oczy. ;] ]


Witam !
No właśnie przeczytałem post i też byłbym dźwięczny za wrzutke na konto. grzesiekswiader@o2.pl.
Pozdrawiam
  
 
No ja tez chętnie poprosze...
szypeczek@wp.pl
  
 
A ja moge dostac !!! robertmax@o2.pl