Sprzedam ciekawy silnik 1300/1500 FIAT-Lancia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Mam na sprzedaż ciekawy nie zmęczony silnik 1300/1500 FIAT-Lancia.
Jego oznaczenie to 3331B.000 (prawdopodobnie w/g tego oznaczenia nie 1300=79 KM tylko nawet 1500=86KM fabrycznie FIAT-lancia)==po lekkiej poprawce fabryki plus dobry wydech z odchudzeniem budy mamy już na szybko 100 KM i to niemal fabryka bez dalekich ingerencji co wpłynie na normalniejszą żywotność.
Jednostka dobrze pracowała nie brała oleju o niedużym jeszcze przebiegu około 150 tys.km.
Jestem wielkim miłośnikiem gorących Fiatów zwłaszcza całej rodziny 128 i 127.Jakiś czs temu miałem bardzo ciekawie przerobioną Zastawę na popularne rajdy którą potem sprzedełem.
Chwilkę trzymałem ten silnik dla siebie myśląc o wstawce właśnie do 127,128,Zastawy lub do pięknego 128 Coupe sport jednak widzę ,że nie skorzystam już z niego z osobistych powodów więc zdecydowałem wystawić go na sprzedaż.
Uważam te sprzedaż za okazyjną ponieważ towar jest godny zainteresowania i uwagi.
Dobrze naddaje się do różnych Fiatów w tym wspaniale właśnie do 128 i Zastaw a także do 127 plus do pozostałych np.Ritmo,Regata,Uno,Lancia Delta itp.M
Silniczek jest kompletny ze skrzynią biegów(5 biegów) wraz z osprzętem.
(nawet jest jeszcze do tego cała potrzebna wiązka elektryczna wraz np.z mocowaniami i poduszkami a także półośki,przeguby,zmiana biegów,bak, itd )
Cena do negocjacji.Po info zapraszam na telefon 505987856

Pozdrawiam sportowo-MARIO&domini FanITALOautosport RACING-Rally