Oleje - jaka firma?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jaka firma sprzedaje dobre oleje samochodowe? nie pytam o markę oleju ale sprzedawcę, który ma oleje wielu dobrych marek. Kumpel mówił, że u niego otworzyli punkt stacjonarny Lucarta i sporo ludzi tam kupuje, słyszeliście o tej firmie Lucart coś?
  
 
Lucarta znam od dawna porządna firma, maja dobry asortyment samych dużych marek, akumulatory kozak czy niektóre oleje chyba najtaniej na rynku nawet. Poszukaj u nich jakiegoś dobrego oleju, mogą Ci zawsze doradzić.
  
 
Dokładnie, Lucart jeden z lepszych sprzedawców m. in olejów samochodowych znam dobrze ich bo mój kolega prowadzi jeden punkt sprzedaży i sporo ludzi tam kupuje oleje, wszyscy zachwalają.
  
 
Jest kilka firm ,których oleje można śmiało polecać, ja np mam zaufanie do Motula, Valvoline czy Liquy Moly- nieco droższe, ale warte swojej ceny. Przez kilka sezonów jeździłem też na Mobilu i nie zawiodłem się, niska cena i jakość też niczego sobie.
  
 
Kupiłem od Lucarta przez internet już bardzo rzetelna firma. Przydałaby się jakaś placówka sprzedaży w mojej okolicy to bym kupował od nich stacjonarnie
  
 
Cytat:
2017-02-14 12:47:46, Rafisio pisze:
Kupiłem od Lucarta przez internet już bardzo rzetelna firma. Przydałaby się jakaś placówka sprzedaży w mojej okolicy to bym kupował od nich stacjonarnie



To fakt, nie wszędzie maja placówki sprzedaży, ale w internecie lucart ma też dobre ceny. Tak swoją drogą to czytałem ostatnio, że lucart to najbardziej pożądana franczyza 2016 roku.
  
 
Najlepiej brać polecane przez producenta, bo auta są na to wrażliwe
  
 
Wszystko zależy do jakiego samochodu oraz wersji silnikowej, bo samych firm, producentów- jest wielu, polecam również w pierwszej kolejności sprawdzić jaki olej dedykowany zaleca producent i tym się sugerować. Dobre opinie zbiera wspomniany Liquy Moly czy Valvoline.
  
 
Oleje Valvoline są bardzo dobre, kupuję zawsze po dobrych cenach od wspomnianej wcześniej firmy Lucart. Tej drugiej marki nie znam :/ lucart zaopatruje 10% całego polskiego rynku olejów, więc odsyłam również do tego dystrybutora.
  
 
Najlepiej kupować oleje sprawdzonych producentów którzy są na rynku od wielu lat.