Norwegia i Holandia planują zakacać sprzedaży aut spalinowyc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Temat, który wraca jak bumerang czyli auta elektryczne. W Polsce tego nie widać, ale w Europie jest ich coraz więcej, tak samo jak stacji ładowania.

Na dodatek jak przeczytałem w artykule ABB: http://www.abb-conversations.com/pl/2017/02/samochody-elektryczne-to-juz-motoryzacyjna-rewolucja/ są kraje w Europie jak Norwegia, Holandia czy Niemcy, ktore chcą zakazać sprzedaży aut spalinowych i nie jest to temat jakiejś odległej przyszłości!

Jak się zapatrujecie na takie sprawy jak auta elektryczne? Czy tak ma wygladać motoryzacja w przyszłości czy raczej nie wypali?
  
 
Ja to widzę tak, że teraz Mirki i Janusze będę dzierżawić wszelkie puste przestrzenie w miastach, by mieć gdzie złom trzymać z zachodu, bo auta będą takie tanie, że będą je wozić pociągami, a nie lawetami.
W Polsce szybko taki zakaz się nie pojawi, bo ludzi nawet na nowe auto spalinowe nie stać, więc co dopiero na elektryka. xD
  
 
Wydaje się, że auta elektryczne to rzeczywiście konieczna przyszłość chociażby z powodu ograniczonych zapasów paliw. Myślę, że jeszcze za wcześnie jest na tego typu decyzje. Na pewno jak było wspomniane wcześniej w Polsce szybko się to nie pojawi