Łada Niva muł - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zajebisty mechanik i zajebiste teorie.
  
 
Walka trwa. Wydech środkowy i końcowy wymieniony. Obecnie stoi u mechanika jest w trakcie wymiany rozrządu, gdzie przy odkręceniu Koła Pasowego okazało się, że jest ono pęknięte, tam przy tym rowku na klin ( czy jak to tam zwał ), zamówione nowe, czekam, myślę, że do piątku przyjdzie. Do tego mechanior powiedział, że rozrząd był o 3 zębale przestawiony. Mam głupią nadzieje, że po złożeniu tego do kupy, w końcu odżyje. Dam znać co i jak po wszystkim.

Druga sprawa, ostatnio odkryliśmy z kumplem, że rurka od odmy zasysa powietrze, co chyba raczej tak nie powinno być ? Odłączyłem i zamontowałem filtr taki mały na te rurkę, a żeby mnie tam syfu nie ciągnęło, bo ponoć można bez niej żyć . Ktoś coś wie na ten temat ?

Kompresja z tego co mi mówił mechanior jest dobra.

I jeszcze jak by ktoś miał coś w temacie ustawiania tych rozrządów, jakieś wzory, schematy,linki itp. przypominam, że do 1.7mpi 2005r to bym Poprosił i z Góry Podziękował
  
 
Cytat:
Druga sprawa, ostatnio odkryliśmy z kumplem, że rurka od odmy zasysa powietrze, co chyba raczej tak nie powinno być ?



Też tak mam i też mnie to zastanawia jakież to zjawisko fizyczne tam zachodzi.
Ale olałem to i jeżdżę.